21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ ۱۲:۵۰:۲۰
کد مطلب:  677028
بازدید مدیرکل آموزش و پرورش استان از محل برگزاری مرحله مصاحبه عملی انتخاب و انتصاب مدیران مدارس ناحیه ۲ کرمان

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان و جمعی از معاونان از محل برگزاری مرحله مصاحبه عملی انتخاب و انتصاب مدیران مدارس ناحیه ۲ کرمان بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، احمد اسکندری نسب صبح پنج شنبه ۱۸ مرداد ماه ۹۷در بازدید از مرحله عملی مصاحبه انتخاب و انتصاب مدیران مدارس ناحیه ۲ کرمان، گفت: باید نهایت دقت و حساسیت در انتخاب مدیران مدارس صورت گیرد.

وی افزود: در سال آینده بحث مدیریت مدارس و انتخاب و انتصاب آنان از طریق برگزاری آزمون و انجام مصاحبه یکی از سیاست ها و راهکارهای اصلی وزارت آموزش و پرورش است.

اسکندری نسب نقش مدیر مدرسه را در مدیریت مدرسه بسیار موثر دانست و اظهار داشت: هر اتفاقی که در مدرسه می دهد مدیر مدرسه به عنوان رکن اصلی آن می‌تواند در آن موثر باشد به همین دلیل باید انتخاب و انتصاب مدیران با تمام حساسیت و دقت صورت گیرد.

وی خاطرنشان کرد: باید مدیران مدارس توانمندی لازم را برای اداره مدرسه داشته باشند تا مدرسه به عنوان یک کانون تربیتی در تربیت دانش آموزانی در تراز جمهوری اسلامی بتواند نقش ایفا کند.

بر پایه این گزارش اسکندری نسب مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان، علی صباحی سرپرست معاونت آموزش متوسطه استان و جمعی از مدیران و کارشناسان حوزه ستادی از محل برگزاری مرحله مصاحبه عملی انتخاب و انتصاب مدیران مدارس ناحیه ۲ کرمان در محل دبیرستان دخترانه فرزانگان دوره دوم بازدید کردند.

به اشتراک بگذارید :