21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۱۲:۰۰:۰۰
کد مطلب:  679854
مدیرکل آموزش و پرورش در حاشیه بازدید از مرکز پژوهش های علمی و آموزشی استان کرمان:
پژوهش در آموزش و پرورش به عنوان یک اصل مهم باید نهادینه شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان، گفت: با توجه به جایگاه و اهمیت پژوهش باید این مهم در آموزش و پرورش به عنوان یک اصل ضروری نهادینه کنیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، احمد اسکندری نسب صبح امروز در بازدید از مرکز پژوهش های علمی و آموزشی آموزش و پرورش استان کرمان این مرکز را سکوی پرتابی برای جوانان و نوجوانان جویای علم دانست و افزود: باید تلاش شود با بازسازی و بازنگری در فعالیت های این مرکز بار دیگر شاهد پویایی پژوهشکده تعلیم و تربیت استان کرمان همچون گذشته باشیم.

وی با بیان اینکه پژوهشکده تعلیم و تربیت استان کرمان الگویی مناسب برای پژوهش سراهای کشور به شمار می رود، افزود: باید این پژوهشکده در همه زمینه ها فعال شده و به جایگاه واقعی خود بازگردد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان، تاکید کرد: علم آموزی تنها نباید به صورت تئوری باشد بلکه باید در عمل آن را پیاده و از آن دانش بهره برد.

وی تحقیق و پژوهش را لازمه دانش علمی دانست و گفت: خوشبختانه جوانان کرمانی در جشنواره های خوازمی موفقیت های بسیاری را کسب کرده اند.

اسکندری نسب اذعان داشت: پژوهشکده تعلیم و تربیت کرمان یکی از مراکز فعال پژوهشی کشور به شمار می رود و جوانان بسیاری توانسته‌اند از این مرکز ابداعات، اختراعات و اکتشافات خود را به ثبت برسانند.

بر پایه این گزارش احمد اسکندری نسب مدیر کل آموزش و پرورش استان، حمیدرضا دعاگویی معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش استان و جمعی از مدیران و کارشناسان حوزه ستادی از مرکز پژوهش های علمی و آموزشی آموزش و پرورش استان کرمان بازدید کردند.

به اشتراک بگذارید :