21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ ۰۹:۲۸:۱۷
کد مطلب:  680637
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان خبرداد:
کسب مقام دوم کشوری توسط تیم کار با چوب و طناب اعضای پیشتاز استان کرمان

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان، گفت: در هشتمین دوره اردوی ملی پیشتاز کشور تیم کار با چوب و طناب اعضای پیشتاز استان کرمان مقام دوم کشوری را کسب کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، احمد اسکندری نسب با اعلام این خبر، گفت : در هشتمین دوره اردوی ملی تشکل پیشتازان پسر که برای اولین بار به صورت رقابتی در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار گردید، تیم کار با چوب و طناب استان کرمان موفق به کسب مقام دوم کشوری گردید.

اسکندری نسب با تشکر از تلاش های کلیه تیم های شرکت کننده و مربیان آنان، گفت: تیم کار با چوب و طناب پیشتازان استان کرمان شامل دانش آموزان خلیل میراسفندی از قلعه گنج (مربی تیم)، هادی دستوری از سیرجان، محمد دستوری از سیرجان، امیرمهدی  اباذری از سیرجان، ابوالفضل پورخسروانی از سیرجان، سید محمد حسین حسینی از سیرجان، محمدمهدی بهبودی از فاریاب و علی سطوعی از ناحیه یک کرمان می باشند که موفق به کسب رتبه دوم کشوری شدند.

وی گفت: تیم صف جمع پیشتازان استان با ترکیب منصور سنجری از رودبار (مربی)، دانیال صادقی از سیرجان، محمد جابر نظری ازسیرجان، محمدجواد نظری از سیرجان ، امیرحسین نعمتی از ناحیه دو کرمان، محمد مهدی میرزایی از زرند، محمد مهدی پورمجیدی از ناحیه دو کرمان و مهدی امین زاده از ناحیه دو کرمان موفق به کسب مقام چهارم کشوری گردیدند.

 لازم به ذکر است سازمان دانش آموزی استان کرمان با 41 نفر شامل 35 دانش آموز پیشتاز، 5 مربی پیشتاز و 1 سرپرست در هشتمین دوره اردوی ملی در اردوگاه شهید باهنر تهران شرکت نمود.

 

به اشتراک بگذارید :