21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ ۱۱:۰۱:۱۷
کد مطلب:  681405
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان:
آزادگان میراث گرانبهای انقلاب اسلامی هستند

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان، گفت: آزادگان سرافراز میراث گرانبهای انقلاب اسلامی هستند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، احمد اسکندری نسب در مراسم صبحگاه اداری شنبه ۲۷ مرداد ماه ۹۷ با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و سالروز باشکوه ورود آزادگان به میهن اسلامی، گفت: صحنه های جنگ از اعزام نیرو تا شب های عملیات صحنه های به یاد ماندنی در تاریخ جمهوری اسلامی هستند که از ذهن مردم ایران پاک نخواهند شد.

وی با اشاره به اینکه یکی از صحنه های به یاد ماندنی تاریخ انقلاب ورود آزادگان به میهن اسلامی است، افزود: بهترین نقطه عطف تاریخ دفاع مقدس روز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی است.

اسکندری نسب، گفت: آزادگان سرافراز که سالیان طولانی در اردوگاه‌های بعثی عراق درد و رنج دوران اسارت را تحمل کردند و خم به ابرو نیاوردند باعث افتخار این ملت هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان از دفاع مقدس به عنوان یک گنجی که برای همیشه در یاد و خاطره مردم ایران خواهد ماند یاد کرد و اظهار داشت: ما باید ادامه دهنده راه شهدا و ایثارگری آنان باشیم و آزادگان سرافراز میراث گرانبهای انقلاب اسلامی هستند که ما باید با کار و تلاش خود ایثارگری آنان را پاس بداریم.

وی گفت: باید در آموزش و پرورش راه و روش و سبک زندگی شهدا و رزمندگان را به دانش آموزان و نسل جوان بیاموزیم.

اسکندری نسب تصریح کرد: آن چیزی که در دفاع مقدس ما را پیروز کرد وحدت، همدلی و یکپارچگی تحت فرماندهی امام خمینی(ره) بود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان تنها راه برون رفت از مشکلات فعلی کشور را اتحاد و همدلی عنوان کرد و گفت: نسل جوان و آیندگان باید به ارزش‌های انقلاب و نظام آشنا شوند که یکی از رسالت‌های دستگاه عظیم و تعلیم و تربیت است.

برپایه این گزارش صبحگاه اداری کارکنان آموزش و پرورش استان با حضور سردار محمدرضا حسنی سعدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، احمد اسکندری نسب مدیر کل آموزش و پرورش استان، معاونان، مدیران و کارکنان حوزه ستادی برگزار و در پایان از آزادگان شاغل و بازنشسته اداره کل آموزش و پرورش استان تجلیل شد.

به اشتراک بگذارید :