20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ ۱۱:۰۳:۱۱
کد مطلب:  681416
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان:
آزادگان در دوران اسارت به یاری خداوند امیدوار بودند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان، گفت: آزادگان در دوران اسارت به یاری و فضل خدا امیدوار بودند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، سردار محمدرضا حسنی سعدی صبح شنبه ۲۷ مردادماه ۹۷ در مراسم صبحگاه اداری کارکنان اداره کل آموزش و پرورش استان به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، گفت: بالغ بر ۴۳ هزار آزاده سرافراز در کشور وجود دارد که همه آنان نمونه‌هایی از صبر و ایثار در کشور هستند.

وی با اشاره به اینکه نیاز امروز جامعه ما داشتن روحیه امید به آینده است، افزود: در دوران اسارت آزادگان ما روحیه ناامیدی از فضل و رحمت خداوند را نداشتند و همیشه به آینده و پیروزی امیدوار بودند.

حسنی سعدی با بیان اینکه آزادگان سرافراز آبروی این نظام هستند، تصریح کرد: در شرایط کنونی کشور یکی از رسالت‌های مهم فرهنگیان و جامعه بزرگ آموزش و پرورش دادن روحیه امید به آینده، صبر و شکیبایی به نسل جوان است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان با بیان اینکه داشتن روحیه امید، باور و اعتقادات قوی حرف اول را در همه دوران ها برای پیروزی زده است، افزود: آزادگان با تحمل تمام درد و رنج های دوران اسارت به ما درس ایثار و از خودگذشتگی آموختند.

وی با بیان اینکه این انقلاب شرایطی سخت تر از شرایط کنونی را هم پشت سر گذاشته است، گفت: این نظام و انقلاب با کار و کوشش و تلاش همواره پیروز خواهد بود و دشمنان این نظام این آرزو را به گور خواهند برد.

برپایه این گزارش صبحگاه اداری کارکنان آموزش و پرورش استان با حضور سردار محمدرضا حسنی سعدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، احمد اسکندری نسب مدیر کل آموزش و پرورش استان، معاونان، مدیران و کارکنان حوزه ستادی برگزار و در پایان از آزادگان شاغل و بازنشسته اداره کل آموزش و پرورش استان تجلیل شد.

به اشتراک بگذارید :