20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ ۱۱:۳۰:۱۶
کد مطلب:  681450
معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد:
اعلام فراخوان جمع آوری آثار چهل و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان کرمان و دبیر برگزاری چهل و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد، از اعلام فراخوان جمع آوری آثار این جشنواره خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، حمیدرضا دعاگویی گفت: چهل و هشتمین دوره جشنواره بین المللی فیلم رشد، شانزدهمین جشنواره فرهنگیان و دانش آموزان و چهارمین جشنواره دانشجو معلمان فیلم ساز از 25 آبان تا 2 آذرماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد و شرکت کنندگان تا تاریخ 97/05/30 مهلت دارند تا نسبت به ثبت نام اثر خود در وبگاه جشنواره (Festival.Roshd.ir) اقدام کرده و کد رهگیری دریافت کنند.

وی افزود: نسخه فیلم بایستی بر روی DVD به همراه کد رهگیری به صورت حضوری و یا پستی به دبیرخانه جشنواره در سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی ارسال شود.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان تصریح کرد: استفاده از بسته آموزشی به جای کتاب درسی یکی از سیاست های تحول گرایانه وزارت آموزش و پرورش است که می بایست مورد توجه قرار گیرد. یکی از اجزای مهم این بسته آموزشی می تواند رسانه فیلم باشد که اثر بخشی بهتری دارد.

شایان ذکر است چهل و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد در بخش های مختلفی برگزار می شود و هر ساله هنرمندان آزاد، فرهنگیان، دانشجو معلمان و دانش آموزان فیلم ساز در آن شرکت می کنند.

بر پایه این گزارش این جشنواره سال گذشته با کسب دو عنوان کشوری توسط دانش آموزان کرمانی و استقبال بیش از 150 هزار نفر از دانش آموزان استان از فیلم های آن همراه بود.

به منظور تکمیل فرم فراخوان بر روی لینک زیر کلیک کنید:

ثبت نام در جشنواره چهل و هشتم

 

 

به اشتراک بگذارید :