24 صفر 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ ۱۰:۲۰:۳۶
کد مطلب:  705282
حضور پررنگ وزارت آموزش و پرورش در نمایشگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه

نمایشگاه دستاوردهای دستگاه های مختلف لشکری و کشوری در زمینه مهارت آموزی با استقبال چشمگیر مقامات بلندپایه کشور در باغ موزه دفاع مقدس برگزار گردید.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش،  نمایشگاه یک روزه مهارت آموزی کارکنان وظیفه در روز دوشنبه 9 مهر 97 با مدیریت ستاد کل نیروهای مسلح و قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه و با حضور 25 دستگاه مختلف لشکری و کشوری مرتبط با موضوع آموزش های مهارتی و با هدف مهارت آموزی کارکنان وظیفه در محل باغ موزه دفاع مقدس برگزار گردید، در این نمایشگاه وزارت آموزش و پرورش حضور چشمگیری داشت.

بر اساس این گزارش، سیدمصطفی آذرکیش مدیرکل دفتر آموزش دوره دوم متوسطه ضمن قدردانی از زحمات ادارات کل آموزش و پرورش شهر تهران و شهرستان های استان تهران درخصوص تجهیز غرفه وزارت آموزش و پرورش، بر عزم وزارت آموزش و پرورش در راستای اجرایی نمودن مطالبات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در امر مهارت آموزی کارکنان وظیفه تاکید و برگزاری این قبیل نمایشگاه ها را دریچه ای برای ورود به بازار کار و توسعه فرهنگ کار و کارآفرینی و معرفی توانمندیها و مهارتها به کارکنان وظیفه دانستند.

بر این اساس، در غرفه وزارت آموزش و پرورش توانمندیهای آموزشی هنرستانهای کاردانش شهر تهران و شهرستان های تهران در زمینه های صنعت، خدمات، کشاورزی و هنر در رشته های مختلف از قبیل باغداری، پرورش گل و گیاه آپارتمانی، سراجی کیف، برق و الکترونیک، اتوماسیون و الکترونیک صنعتی، تراش سنگهای قیمتی، صنایع چوب، معرق و ... به نمایش درآمد. و مورد استقبال مسئولین بلند پایه و مقامات لشکری و کشوری قرار گرفت.

گفتنی است، سیدمحمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش، عبدالرسول عمادی سرپرست معاونت آموزش متوسطه در غرفه وزارت آموزش و پرورش حضور یافتند.

به اشتراک بگذارید :