13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ ۱۴:۲۸:۳۷
کد مطلب:  744778
با هدف بررسی فرآیندهای آموزشی و پرورشی در مدارس انجام شد:
بازدید سرزده مدیرکل آموزش و پرورش استان از دو مدرسه در منطقه تبادکان

در ادامه روند بازدید های سرزده ،مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی از دو مدرسه در مقطع متوسطه اول و دوم در منطقه تبادکان بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی قاسمعلی خدابنده مدیر کل این سازمان در ادامه روند بازدید های سرزده خود از دبیرستان دوره اول "جلیل افشار نژاد" و دبیرستان دوره دوم "اسلامیه"در آموزش و پرورش منطقه تبادکان بزدید نمود.

وی در این این بازدید ضمن گفتگو با همکاران این دو مرکز آموزشی به برخی از سوالات ایشان با در حوزه های مختلف تربیتی و معیشتی پاسخ گفت.

خدابنده همچنین با حضور در کلاس های درس و گفتگو با دانش آموزان این کلاس ها چالش ها و فرضت های پیش رو را مورد بررسی قرار داد.

وضعیت بیمه تکمیلی فرهنگیان،وضعیت منابع انسانی و حضور معاونین و مدیران در کلاس های درس،وضعیت کمبود فضاها و تجهیزات آموزشی در مدارس به ویژه در مناطق حاشیه شهر، هدایت تحصیلی و برخی فرآیندهای مربوط به آن،وضعیت ساعات درسی پایه دوازدهم،آخرین اخبار در خصوص کنکور و تاثیر سوابق تحصیلی در انتخاب رشته های دانشگاهی و ... از جمله مهم ترین نکات مطرح شده در گفتگوی میان معلمان و دانش آموزان این مراکز آموزشی با مدیر کل آموزش و پرورش استان بود.

به اشتراک بگذارید :