23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ ۱۰:۵۹:۰۰
کد مطلب:  745292
امروز بیشتر از هر روز به جامعه نخبگان بسیج نیازداریم

سردار پاشا محمدی در همایش بسیج و تاثیر آن در معادلات منطقه ای بین المللی در افق ۱۴۰۴ بر استفاده از نخبگان بسیج در شرایط کنونی کشور تاکید نمود

همایش بسیج و تاثیر آن در معادلات منطقه ای بین المللی در افق ۱۴۰۴از طرف پایگاه شهداء هسته ای مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور وزارت آموزش و پرورش  در روز دوشنبه 12 آذرماه در مجتمع تطبیقی و بین الملل پسران تهران برگزار گردید.

سردار پاشا محمدی معاون اجرایی سازمان بسیج  ضمن حضور در این همایش گفت: همه فتنه ها ،تحریم و ناعدالتی ها و زیاده خواهی های استکبار جهانی برای ابتلای ماست و باید ببینیم در برابر مصائب و ابتلائات زینب وار عمل کنیم.

معاون اجرایی سازمان بسیج مستضعفین گفت:امروز در بسیج نیازمند انسان های با ایمان و اعتقاد راسخ هستیم وبه  جامعه نخبگانی بسیج بیشتر نیازمندیم و این امکان ندارد جز اینکه سنگ  بنای اعتقادی خود را محکم کنیم.

سردار محمدی با بیان اینکه هرکس باید تکلیف خودرا بشناسد،افزود:جمهوری اسلامی بر ما منت دارد و نباید سئوال کنیم انقلاب برای ما چه کاری کرده است.

وی با تاکید بر اهمیت جایگاه ولی فقیه در جامعه ،تصریح کرد:ولی فقیه ولایت شخص نیست و به فرموده امام (ره)ولایت رسول الله(ص)است و این یک نوع کفر است که رهبرمان را بارهبران دنیا مقایسه کنیم.

سردار محمدی با بیان اینکه امروز موج بیداری اسلامی به برکت انقلاب اسلامی که امام (ره) بنیان نهادعالم را فرا گرفته است،افزود:شیعه انگلیسی و وهابیت می خواهند چهره شیعه را زشت جلوه دهد و جلوی گسترش اسلام را بگیرنداما کور خوانده اند.

وی اضافه کرد:امروز به لطف خدا بسیج جهانی اسلام شکل گرفته است و حزب الله در لبنان بسیج قدرتمند جبهه مقاومت است.امروز در یمن انصارالله در یمن با الگوگیری از بسیج مقابل کفر ایستاده اند.

سردار محمدی خاطرنشان کرد:بسیج متعلق به یک حزب و گروه نیست بلکه قرارگاه و حضور حزب الله است.امروز عرصه جهاد ما خدمت رسانی به مردم است و در کنار دولت است.

 معاون اجرایی سازمان بسیج با بیان اینکه امروز بیشتر از هر روز به جامعه نخبگان بسیج نیازداریم افزود:گروه های جهادی بسیج کارهای خوبی انجام داده است.

وی تاکید: با تفکر بسیجی می توانیم این نظام را به قلل مرتفع جهانی برسانیم به شرطی که حاشیه ها را حذف کنیم.

 

به اشتراک بگذارید :