23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ ۰۸:۲۴:۱۲
کد مطلب:  750912
نخستین حواله‌های بخشی از حقوق معلمان ایرانی خارج از کشور ابلاغ شد

رئیس مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور از ابلاغ نخستین حواله‌های بخشی از حقوق معلمان ایرانی اعزامی در خارج از کشور، خبر داد.

دکتر غلامرضا کریمی رئیس‌ مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در واکنش به درخواست مخاطبان این خبرگزاری در سامانه فارس من با موضوع «حقوق معلمان اعزام به خارج» و «معلمان اعزامی به مدارس خارج را دریابید»، اظهار کرد: نخستین حواله‌های حقوق معلمان ایرانی اعزامی در خارج از کشور، امروز ابلاغ شد.

وی ادامه داد: قادر به پرداخت حقوق این معلمان به دلیل مشکلات ارزی، نبودیم اما گشایش ایجاد شد و نخستین حواله‌های حقوق برای پرداخت بخشی از حقوق این معلمان ابلاغ شد.

کریمی اضافه کرد: در مرحله اول بخشی از حقوق معلمانی که در خارج از کشور حضور دارند، پرداخت می‌شود و در مرحله دوم، حقوق عقب‌افتاده معلمانی که مدت اعزام‌شان به پایان رسیده و به کشور بازگشتند، پرداخت می‌شود.

وی تصریح کرد: مبلغ پرداختی اول حدود دو ماه یا کمتر از حقوق است اما مهم این بوده که مسیر پرداخت حقوق گشایش یافته است و برای پرداخت مابقی حقوق نیز اقدام می‌شود.

رئیس مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور گفت: بخشی از حقوق معلمان خارج از کشور در پی ابلاغ این حواله‌ها، به‌زودی در حساب‌شان خواهد بود.

به اشتراک بگذارید :