6 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ ۱۱:۱۸:۵۴
کد مطلب:  765413
معاون پرورشی و فرهنگی: همدلی و همکاری مشکلات پیش روی ما را قابل حل می‌کند

کارگروه مشورتی معاونان پرورشی وفرهنگی قطب چهار استان ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی، سومین جلسه کارگروه قطبی معاونان پرورشی و فرهنگی استان ها با حضور معاونان پرورشی از استان‌های قطب 4  خراسان رضوی، خراسان شمالی، مازندران، سمنان ومرکزی برگزار شد.

در این کارگروه علاوه بر معاونان پرورشی و فرهنگی  6استان علی رمضانی، مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی، محمدرضا مسیب‌زاده، مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش‌وپرورش، مسعود شکوهی، مدیرکل امور تربیتی و مشاوره، زهرا مظفر و معلمی معاونان اداره کل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی حضور داشتند.

در این جلسه همچنین مشاوران معاونت پرورشی و فرهنگی نیز حضور داشتند .

در این جلسه یک روزه معاونان پرورشی و فرهنگی استان ها ابتدا به ارائه گزارش عملکرد استان خود پرداختند و در ادامه مدیران کل  عملکرد استان ها  را به تفکیک موضوعات مختلف بررسی و نقد و بررسی کردند.

جلسه های قطبی به منظور بررسی مسائل و مشکلات و موانع و چالش های برنامه های معاونت پرورشی و فرهنگی در استان ها تشکیل می شود که در این جلسه ها به علت حضور کمتر معاونان فرصت بررسی دقیق تر موضاعت فراهم است و همچنین موانع و مشکلاتی که در هر استان وجود دارد به صورت کامل بیان می شود و راهکار هایی برای آنها ارائه می شود.

در این جلسه همچنین معاون پرورشی و فرهنگی  وزارت آموزش و پرورش، علیرضا کاظمی به دیدار خود با وزیر آموزش و پرورش اشاره کرد و نتیجه این دیدار رابرای معاونت پرورشی و فرهنگی خوشبینانه عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد مشکلات پیش روی این معاونت با تلاش و کوشش مجموعه پرورشی و فرهنگی در ستاد و استان ها و همچنین قول های وزیر محترم مرتفع شود .

وی اشاره به گزارش ارائه شده به وزیر کرد و ادامه داد: آقای وزیر از مجموعه فعالیت های پرورشی و فرهنگی اعلام رضایت کرد و قول مساعد برای برطرف کردن موانع و مشکلات پیش روی معاونت به ویژه مشکل نیروی انسانی را داده اند.

چندی قبل نیز کارگروه مشورتی قطب 5  و قطب یک در سالن جلسات معاونت پرورشی برگزار شده بود.

به اشتراک بگذارید :