6 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ ۱۱:۰۳:۰۰
کد مطلب:  769240
مهاجرانی تاکید کرد
تربیت انسان مسول و کنشگر معقول از اهداف سمپاد است

رییس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان در گردهمایی روسای ادارات استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان استان های سراسر کشور گفت: توجه به اخلاق و تربیت انسان مسول و کنشگر معقول که نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران تعصب داشته باشد از مهمترین اهداف مدارس سمپاد است.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان وزارت آموزش و پرورش فاطمه مهاجرانی صبح امروز در گردهمایی روسای ادارات استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان استان های سراسر کشور در اردوگاه شهید منتظری شهریار افزود: به دانش آموزان مدارس استعدادهای درخشان باید با نگاه ویژه و به صورت خاص سرمایه گذاری کرد.

وی با بیان اینکه نخپه پروری امری مهم و خوب است،تصریح کرد: ولی همسو با مدال آوری ، باید به دانش آموزان معنای زندگی و چگونه زیستن را نیز بیاموزیم.

مهاجرانی اظهار داشت: استعدادهای درخشان یک حوزه بسیار مهم و ویژه است که باید آن را باور داشته باشیم. وی همچنین ادامه داد: تربیت انسان پرسشگر در راستای هویت ملی که از ضریب هوش ویژه ای برخوردار است ، از جمله وظایف آموزش و پرورش است.

مهاجرانی استفاده از ظرفیت های اولیاء دانش آموزان و تربیت انسان های بدون غرور را از جمله فعالیت ها و اهداف مهم مرکز استعدادهای درخشان برشمرد.

به اشتراک بگذارید :