15 صفر 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ ۱۲:۴۷:۲۸
کد مطلب:  788630
قاسمی در آیین یاوران انقلاب:
دانش آموزان پاسداران ارزش های والای انقلاب اسلامی هستند

معاون پرورشی و امور فرهنگی آموزش و پرورش استان گفت: دانش آموزان پاسداران ارزش های والای انقلاب اسلامی هستند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش ‌و پرورش استان، صبح امروز، همایش بزرگ یاوران انقلاب بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ایران با حضور دانش آموزان ناحیه یک ارومیه و مسئولان استانی در محل هم اکنون سالن شهید رجائی ارومیه برگزار شد.

قدرت اله قاسمی، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان در این مراسم اظهار کرد: توجه به بالنده تر شدن دانش آموزان بعنوان یک ثروت، سرنوشت انقلاب اسلامی را رقم خواهد زد.

وی افزود: دیروز دوستان شما رسالت تاریخی خود را با شعار مرگ بر شاه انجام دادند و سپس  برادران و خواهران شما با خون خود در دفاع مقدس از کیان مقدس دفاع کردند و اکنون ما باید راه آنها را ادامه دهیم.

قاسمی گفت: دشمنان برای صدمه زدن  به انقلاب ابتدا به به ثروتهای ما که دانش آموزان هستند، آسیب می رسانند؛ لذا باید خود را در مقابل آسیب های اجتماعی مراقبت نموده و سالم و سربلند زندگی کنیم .

وی خطاب به دانش اموزان خاطر نشان کرد: نگرش مثبت به خود داشته باشید  و این مستلزم اینست که زندگی خود را باضافه ی خدا کنید .

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان ادامه داد: باید همواره تلاش کنیم، مودبانه زندگی کنیم یعنی تلاش کنیم حرمتها و حریم ها را حفظ کنیم .

وی با تاکید بر اینکه جریان زندگی نیازمند یادگیری مداوم است؛ بیان کرد: باید سعی کینم قلب و زبان شاکر داشته باشیم و در مواجهه با نعهمت های الهی ششکر گذار باشیم.

شکر نیا سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان نیز در اظهار داشت: دانش آموزان سرمایه های عظیمی هستند که با  هزاران موشک جنگی برابری می کنند.

وی با اذعان به اینکه خلق و خروجی چنین برنامه های ارزشی برای دشمنان بسیار سنگین است؛ افزود: آنچه که تجهیزات را بکار می گیرد، نیروی انسانی است و شما نمونه کامل این نیرو هستید.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: چهلمین سالگرد انقلاب برای دشمنان تهدید و برای دوستان مهم است .

 

به اشتراک بگذارید :