15 صفر 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ ۰۹:۲۰:۱۸
کد مطلب:  812180
معاون استاندار مرکزی:
کیفیت آموزشی در مدارس نباید مورد غفلت قرار گیرد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: توجه به بخش نرم افزاری آموزش و پرورش باید مورد اهتمام جدی باشد و کیفیت آموزشی نباید مورد غفلت قرار گیرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، «بهروز اکرمی» روز چهارشنبه در دویست و چهل و سومین نشست شورای آموزش و پرورش استان مرکزی افزود: بیشترین رویکرد این شورا به مقوله سخت افزاری است اما توجه به این امر نباید باعث شود بخش نرم افزاری مورد توجه قرار نگیرد.

وی اظهار داشت: اگر بهترین مدارس ساخته شود اما افت تحصیل در دانش آموزان مشاهده شود، تمام هزینه ها هدر خواهد رفت.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: بسیاری از انسان های فرهیخته تاریخ کشور با بهره گیری از کمترین امکانات تحصیلی؛ موفقیت های بزرگ را کسب کرده اند.

اکرمی افزود: چند دستور کار شورای آموزش و پرورش در سال 98 باید در خصوص کیفی سازی آموزشی استان پیش بینی شود.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: هشت میلیارد دلار از درآمد صادراتی کشور به کشور بازنگشته که این مهم توسط دستگاه های مربوط در حال بررسی است.

سید«مهدی مقدسی» افزود: فرایند بودجه ریزی و تنظیم بودجه کشور صحیح نیست و با دولتی شدن، توان مدیریت و اداره کشور به سختی ممکن است.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت :32 هزار میلیارد بودجه کشور در بخش هزینه ای صرف می شود که باید اصلاح شود.

مقدسی افزود: این شیوه بودجه ریزی باعث شده تا حق آموزش و پرورش از بودجه محقق نشود.

وی اظهار داشت: 10 هزار میلیارد ریال در بودجه 98 به نوسازی مدارس اختصاص داده شده اما با این حال، هنوز حق معلمان به عنوان قشر زحمت کش جامعه محقق نشده است.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: نگاه حکیمانه رهبر معظم انقلاب برای اصلاح ساختار بودجه ریزی کشور عملیاتی خواهد شد.

مقدسی افزود: حق آموزش و پرورش در ابعاد مختلف در بودجه محقق نشده که با اصلاح ساختار بودجه ای امید است این حق فراهم شود.

 


سئوال از ما

به اشتراک بگذارید :