19 صفر 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ ۰۹:۳۰:۳۰
کد مطلب:  812202
اراک؛ میزبان مرحله استانی مسابقات قرآن فرهنگیان استان مرکزی

سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان مرکزی از برگزاری مرحله‌ استانی چهارمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز ویژه فرهنگیان استان خبرداد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، مرحله استانی چهارمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز ویژه فرهنگیان استان مرکزی در روزهای پنج‌شنبه، ۱۶ اسفند ویژه بانوان و پنج‌شنبه، ۲۳ همین‌ماه ویژه آقایان برگزار می‌شود.

«مهدی دمنه»، سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان مرکزی، در این‌باره گفت: مرحله استانی چهارمین دوره مسابقات قرآن و نماز ویژه فرهنگیان استان مرکزی در روزهای پنج‌شنبه، ۱۶ اسفند ویژه بانوان و پنج‌شنبه، ۲۳ اسفند ویژه آقایان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به رشته‌های چهارمین دوره مسابقات قرآن و عترت ویژه فرهنگیان قرائت، حفظ کل، حفظ ۱۰ جزء، نهج‌البلاغه و روش تدریس، تصریح کرد: مرحله استانی در روزهای اعلام شده برگزار و از نفرات برتر در هفته معلم تجلیل می‌شود.

دمنه اضافه کرد: برگزیدگان به مرحله کشوری که تیرماه سال ۹۸ به میزبانی مشهدمقدس برگزار خواهد شد اعزام می‌شوند.

سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان مرکزی ابراز کرد: مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات دهه فجر امسال برگزار شده و مرحله استانی نیز در روزهای اعلام شده در مرکز تخصصی قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان و فرهنگیان استان مرکزی با حضور ۱۴۰ شرکت‌کننده در دو گروه بانوان و آقایان برگزار می‌شود که بیشترین آمار فراوانی شرکت کنندگان در رشته‌های قرائت و نهج‌البلاغه است.

وی یادآور شد: در سومین دوره مسابقات، استان مرکزی رتبه دوم تیمی را با کسب ۳ رتبه برتر کشوری به خود اختصاص داد.

 


سئوال از ما

به اشتراک بگذارید :