3 جمادی‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ ۱۳:۱۸:۰۵
کد مطلب:  813581
نخستین جشنواره فیلم و عکس ویژه دانش آموزان رشته علوم انسانی در اراک برگزار شد

نخستین جشنواره فیلم و عکس ویژه دانش آموزان رشته علوم انسانی با همکاری گروه آموزشی دروس تاریخ و جغرافیا در اسفند ماه 1397 برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، «مجتبی حیدری» معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان مرکزی، در حاشیه برگزاری این جشنواره گفت: این جشنواره در راستای فعالیت های گروه آموزشی دروس تاریخ و جغرافیا به منظور عینیت بخشی به مفاهیم محتوای آموزش کتاب های درسی و افزایش تجربه دانش آموزان برگزار شده است.

وی افزود:  جشنواره فیلم و عکس دانش آموزان رشته علوم انسانی در دو بخش، عکس و فیلم از ویژگی های زیست بوم جغرافیایی استان مرکزی و دست سازه از آثار باستانی کتاب های تاریخ رشته علوم انسانی  برگزار شد.

حیدری اظهار داشت:  در راستای برگزاری این جشنواره و بر اساس فراخوان انجام شده، دانش آموزی علاقمند به شرکت در جشنواره تا 28 بهمن ماه، آثار خود را در دو بخش اعلام شده  به دبیرخانه برگزاری جشنواره مستقر در اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی استان ارسال نمودند.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان مرکزی تصریح کرد:  پس از داوری و انتخاب آثار برگزیده، نمایشگاهی از آثار منتخب جشنواره به مدت 3 روز از چهاردهم لغایت شانزدهم اسفنده ماه در دبیرستان دخترانه مشکات ناحیه 1 اراک در معرض دید عموم قرار گرفت.

وی خاطر نشان کرد: از آثار برتر دانش آموزان شرکت کننده در جشنواره، لوح تقدیر و هدایایی از طرف اداره کل آموزش و پرورش تقدیم خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :