19 صفر 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ ۱۳:۵۱:۴۴
کد مطلب:  813674
اعلام زمان برگزاری آزمون شفاهی حفظ جزء 30 قرآن کریم

در پی لغو آزمون شفاهی حفظ جزء 30 قرآن کریم به دلیل بارش شدید برف در اغلب نقاط استان مرکزی در روز شنبه18 اسفند97 ، برنامه زمانبندی جدید برگزاری این آزمون از سوی اداره امور قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش استان مرکزی اعلام شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموز شو پرورش استان مرکزی، با توجه به بارش شدید برف و سرمای هوا که موجب به تعطیلی مدارس در برخی مناطق آموزشی و شهرستان های استان شده بود، آزمون شفاهی حفظ جزء 30 قرآن کریم در برخی مناطق استان در روز شنبه هجدهم اسفندماه لغو شد.

با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته، این آزمون در شهر اراک، در روز یکشنبه 19 اسفندماه ویژه دختران دانش آموز و در روز سه شنبه 21 اسفندماه ویژه دانش آموزان پسر برگزار خواهد شد.

همچنین این آزمون در شهرستان های شازند و خنداب در روز دوشنبه و سه شنبه بیستم اسفند با حضور دانش آموزان دختر متقاضی شرکت در این آزمون برگزار خواهد شد.

در شهرستان شازند، دانش آموزان پسر داوطلب شرکت در آزمون شفاهی حفظ جزء30 می توانند در روز سه شنبه بیست و یکم اسفندماه در آزمون مربوط شرکت نمایند.

این آزمون در شهرستان کمیجان در روز دوشنبه بیستم اسفندماه، بر گزار خواهد شد.  

آزمون شفاهی حفظ جزء 30 قرآن کریم به صورت مشترک توسط  ادارات کل آموزش و پرورش ، اوقاف و امور خیریه و فرهنگ وارشاد  اسلامی بر گزار می شود.

به اشتراک بگذارید :