19 صفر 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۰۸:۴۳:۵۱
کد مطلب:  814925
پس از کسب مقام قهرمانی دختران ساوه درمسابقات فوتسال استان؛
این بار پسران ساوه مدال طلا را به خود اختصاص دادند

از سری مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر استان مرکزی؛ در دوره تحصیلی متوسطه اول، تیم فوتسال دانش آموزی ساوه موفق به کسب مدال طلا شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی؛ با شروع مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر استان مرکزی " گرامیداشت معلم شهید رحیم آنجفی و 1200 شهید فرهنگی و دانش آموزان استان مرکزی"؛ تیم فوتسال دانش آموزی ساوه در دوره تحصیلی متوسطه اول، موفق به کسب مدال طلا شد.

در این دوره از مسابقات فوتسال که به مدت سه روز در محل سالن یادگار امام (ره) برگزار شد، 15 تیم در دوره تحصیلی متوسطه اول به رقابت پرداختند که تیم فوتسال مدرسه حضرت ولیعصر (عج) به مربیگری مجتبی مصطفایی و سرپرستی اسحق دلیریان موفق به کسب مدال طلا شد.

تیم مدرسه شهید رجایی به مربیگری روح اله مومنی و سرپرستی حمید حسینی مدال نقره را به خود اختصاص داد و گردن آویز برنز نصیب دانش آموزان کمیجان از مدرسه امام حسن (ع) گردید که حسین نیکخواه وظیفه هدایت تیم و علی حیدر محمدی سرپرستی را بر عهده داشت.          

                       

شایان ذکر است، مسابقات فوتسال پسر استان با رویکرد مدرسه قهرمان پانزدهم لغایت هفدهم اسفند ماه سال جاری در محل سالن یادگار امام (ره) اراک، برگزار شد.

دانش آموزان ورزشکار استان مرکزی، در سال تحصیلی 98-1397 در 13 رشته ورزشی با یکدیگر رقابت می کنند.

امسال رقابت های ورزشی دانش آموزان در رشته های توپی نظیر، والیبال، بسکتبال، هندبال، فوتسال، فوتبال و نیز تنیس روی میز امسال به صورت مدرسه قهرمان برگزار می شود  و در سایر رشته ها به صورت کانون قهرمان، ورزشکاران با یکدیگر به رقابت می پردازند.

طبق تفاهم نامه منعقد شده بین معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش و اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی، در سال تحصیلی جاری، بالغ بر 19 هزار و 800 دانش آموز ورزشکار در رقابت های ورزشی دانش آموزان استان در سه سطح آموزشگاهی، منطقه ای و استانی مشارکت خواهند داشت که این رقم 10 درصد دانش آموزان استان را در بر می گیرد.

به اشتراک بگذارید :