9 ربیع‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۱۱:۱۴:۵۷
کد مطلب:  818695
به صورت هماهنگ، در مناطق پانزده گانه استان؛
سی امین دوره رقابت های علمی و تخصصی تربیت بدنی برگزار شد

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان مرکزی از برگزاری سی امین دوره رقابت­های علمی و تخصصی تربیت بدنی با رویکرد آموزشی در نیمه دوم اسفند سال جاری، به صورت همزمان در سراسر استان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، «مهدی دمنه» با اعلام این خبر افزود: سی امین دوره رقابت های علمی و تخصصی تربیت بدنی با رویکرد آموزشی؛ در دو گروه معلمان تربیت بدنی و آموزگاران پایه، در سطح منطقه/ شهرستان تحت عنوان یک دوره آموزشی علمی و عملی همزمان در سراسر استان برگزار گردید.

معاون تربیت بدنی و سلامت اظهار داشت: رقابت های علمی و تخصصی با فراهم نمودن فضایی مناسب جهت رقابتی سالم و سازنده، موجب بهبود سطح آمادگی جسمانی، حرکتی و مهارت های ورزشی معلمان  تربیت بدنی و از سویی دیگر سبب ارتقاء سطح علمی و به روز شدن دانش ایشان می گردد.

دمنه ادامه داد: با عنایت به دستور العمل برگزاری دوره آموزشی آموزگاران پایه با همکاری معاونت تربیت بدنی و سلامت و معاونت آموزش ابتدایی و در راستای راهکارهای سند تحول بنیادین در یک برنامه مشترک مصمم به گسترش کیفی برنامه های تربیت بدنی در مدارس ابتدایی شدند که به همین منظور طرح جامع آموزش آموزگاران پایه در سال تحصیلی 97 96 اجرا شد.

وی تصریح کرد: در همین راستا و به منظور افزایش شادابی و نشاط در آموزگاران پایه و مشارکت آن ها در فعالیت های ورزشی، در سی امین دوره رقابت های علمی و تخصصی تربیت بدنی، رقابت های علمی و عملی خاص آموزگاران نیز به صورت مجزا برگزار شد.

دمنه بیان داشت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده امسال شاهد مشارکت حداکثری همکاران در این رقابت ها بودیم که در 7 گروه سنی برگزار شد.

 شایان ذکر است؛ رقابت های علمی و تخصصی معلمان تربیت بدنی و آموزگاران در سطح استان، خرداد ماه سال آینده برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :