5 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۱:۱۶:۲۲
کد مطلب:  820248
انتشار فراخوان کتاب جشنواره «دانایی توانایی» و تجهیز کتابخانه‌های سراسر کشور از سوی وزارت آموزش و پرورش

 معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش به منظور توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی فراخوان کتاب جشنواره «دانایی توانایی» و تجهیز کتابخانه‌های سراسر کشور را به منظور انتخاب کتاب های مناسب از بین کتاب های انتشار یافته برای مدارس منتشر کرد.  

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی، علیرضا کاظمی، معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با اعلام این مطلب گفت: با توجه به شاخص های تعیین شده، ناشران سراسر کشور می توانند برای مشارکت در این طرح، نمونه‌ کتاب‌های منتشر شده خود در حوزه کودک و نوجوان را به اداره کل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش ارسال نمایند.


وی افزود: کارگروه «انتخاب کتاب مناسب» متشکل از جمعی از نویسندگان کودک و نوجوان است که  با دو هدف: معرفی در «جشنواره دانایی و توانایی» ومعرفی به مدارس برای تجهیز کتابخانه‌ها و نمایشگاه‌های کتاب، بررسی و در صورت انتخاب متناسب با تشخیص کارگروه به مدارس معرفی شوند.

ناشران کشور به ویژه حوزه کودک و نوجوان می توانند یک نسخه از کتاب‌های انتخاب شده خود را به دبیرخانه واقع در تهران، میدان فردوسی، خیابان سپهبد قرنی، نبش چهارراه سمیه ساختمان شماره 2 وزارت آموزش و پرورش، اداره کل فرهنگی و هنری، اردوها و فضاهای پرورشی طبقه دوم اتاق 223 ارسال کرده یا با شماره 02182284023 تماس بگیرند.

 

 

به اشتراک بگذارید :