5 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ ۱۴:۴۷:۳۳
کد مطلب:  821989
پیام نوروزی معاون پرورشی و فرهنگی:
نوروز نماد خیرش و حیات مجدد و شروع دوباره در مرتبه ای بالاتر است

معاون پرورشی و فرهنگی در پیامی نوروز و سال نو را تبریک گفت.

نوروز، نماد خیزش و حیات مجدد و شروع دوباره در مرتبه‌ای بالاتر و والاتر است، فرصت مغتنمی است تا در طلیعه‌ روح‌ بخش بهار که با میلاد شاهکار خلقت، امیر مومنان، علی ابن ابیطالب همراه است با صمیمانه‌ ترین کلام بهار و نوروز باستانی را به جامعه تعلیم و تربیت کشور تبریک و تهنیت عرض نمایم.

بی گمان تمسک به معارف قرآن کریم و توسل به تعالیم اهل بیت(ع) و اقتدا به راهبردهای محوری مقام معظم رهبری(مدظله العالی) که در آغاز هر سال نقشه راه جامعه اسلامی را تبیین می نماید، نویدبخش نیل به آینده ای روشن و فردایی بهتر است.

از تمامی کنشگران و نقش آفرینان نظام تعلیم و تربیت می خواهم که به یُمنِ ایام رویش و نو شدن ، آموزش و پرورش را در  نوروزی شدن و نوشوندگی مددرسان باشند.

از خداوند منان سالی سرشار از موفقیت، سلامتی و عاقبت‌ به خیری همراه با پیشرفت، تعالی، سعادت و آرامش در سایه توجهات حضرت ولی‌عصرعجل‌الله تعالی و فرجه الشریف برای شما فرهنگیان عزیز و خانواده محترم و معزز‌تان آرزومندم و با مدد از دعای شریفه یا محول الحول والاحوال، امیداورم خداوند مدبّر و مهربان که دگرگون کننده حال و احوال  همگان است، همه ی ما را در راه اعتلای نظام تعلیم و تربیت و تعالی نظام جمهوری اسلامی ایران مورد عنایت قراردهد.

علیرضا کاظمی

معاون پرورشی و فرهنگی

به اشتراک بگذارید :