8 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۰۷ ۱۰:۳۰:۰۰
کد مطلب:  823457
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش‌وپرورش ؛
اجرای طرح نماد در مدارس در سال 98 ادامه می‌یابد

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش‌وپرورش گفت: اداره مراقبت از آسیب‌های اجتماعی به بخش مشاوره معاونت پرورشی و فرهنگی منتقل‌شده است و طرح نماد باقوت بیشتری جلو خواهد رفت.

به گزارش مرکز امور هماهنگی،ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش‌وپرورش، علیرضا کاظمی درباره اقدامات حوزه پرورشی و فرهنگی درسال ۹۸گفت: در سال ۹۸رویکردی مبتنی بر حرکت به سمت مدرسه را خواهیم داشت و فعالیت‌های مدرسه محور را بر اساس سیاست‌های وزیر آموزش‌وپرورش دنبال می‌کنیم.

وی افزود: تلاش می‌کنیم فعالیت‌های تربیتی را به دل مدرسه ببریم و به مدارس واگذار کنیم و در حوزه ستاد هم بر سیاست‌گذاری برای توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز تمرکز خواهیم کرد.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش‌وپرورش به بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری اشاره و اظهار کرد: اداره مراقبت از آسیب‌های اجتماعی به بخش مشاوره معاونت پرورشی و فرهنگی منتقل‌شده است که برنامه‌های این موضوع نیز در دستور کار خواهد بود و طرح نماد باقوت بیشتری جلو خواهد رفت.

کاظمی خاطرنشان کرد: امیدواریم باهم افزایی که در این بخش صورت خواهد گرفت شاهد کاهش آسیب‌های اجتماعی و حرکت‌های عالمانه‌تری در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در سطح آموزش‌وپرورش باشیم.

به اشتراک بگذارید :