5 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۱۴ ۱۴:۲۲:۱۶
کد مطلب:  825212
برگزاری جلسه کمیته‌های برگزاری مسابقات بین المللی قرآن دانش‌آموزان جهان اسلام

اولین جلسه کمیته‌های برگزاری مسابقات بین المللی قرآن دانش‌آموزان در سال جدید در سالن جلسات معاونت پرورشی و فرهنگی با حضور روسای کمیته‌ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی، اولین جلسه کمیته های برگزار کننده مسابقات بین المللی قرآن دانش آموزان جهان اسللام در سال 1398 با حضور محمد رضا مسیب زاده، مدیرکل قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش و روسای کمیته های برگزاری ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن دانش آموزان جهان اسلام در سالن جلسات معاونت پرورشی و فرهنگی برگزار شد.

در این جلسه ضمن تبریک سال نو و ابراز همدردی با هموطنان سیل زده در اقصی نقاط کشور اسلامی ابتدا مسیب زاده به تشریح و عملکرد وظایف کمیته ها از ابتدا تا کنون پرداخت و گزارشی از روند اجرای دوره از مسابقات ارائه کرد.

در ادامه روسای هر کمیته گزارشی از فعالیت های کمیته خود ارائه کردند.

ششمین دوره از مسابقات بین المللی قرآن دانش آموزان جهان اسلام از تاریخ 20 تا 26 فروردین در مصلی امام خمینی (ره) با حضور دانش آموزانی از کشورهای دیگر برگزار می شود.

همچنین این دوره از مسابقات دانش آموزان جهان اسلام همزمان با سایر مسابقات قرآن، بزرگسالان، نابینایان، بانوان و طلاب برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :