5 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ ۱۲:۲۳:۲۷
کد مطلب:  833099
در آیین نمادین "سیل مهربانی هم‌کلاسی‌ها"صورت گرفت؛
‫جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی دانش آموزان، فرهنگیان و اولیا

پس از مراسم " سیل مهربانی هم‌کلاسی‌ها " که در 110 هزار مدرسه کشور برگزار می‌شود، کمک‌های غیر نقدی به مناطق سیل‌زده ارسال می‌شود و کمک‌های نقدی به‌صورت متمرکز به‌حساب وزارت آموزش‌وپرورش جهت تجهیز مدارس آسیب‌دیده و کمک به دانش آموزان در مناطق سیل‌زده واریز خواهد شد.

به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش‌وپرورش،آیین نمادین «سیل مهربانی هم‌کلاسی‌ها» هم‌زمان با مدارس سراسر کشور در دبیرستان دخترانه شایسته منطقه ۱۱تهران با حضور مسئولان استانی و کشوری برگزار شد که ضمن بازدید از بازارچه مهربانی از زحمات و تلاش حضور دانش آموزان تکریم و تجلیل به عمل آمد.

پس‌ازاین آیین، کمک‌های غیر نقدی به مناطق سیل‌زده ارسال می‌شود و کمک‌های نقدی نیز به‌صورت متمرکز به‌حساب وزارت آموزش‌وپرورش جهت تجهیز مدارس آسیب‌دیده و کمک به دانش آموزان در مناطق سیل‌زده واریز خواهد شد.

شایان‌ذکر است، "سیل مهربانی همکلاسی‌ها" با شعار هر مدرسه یک پایگاه همدلی و با تلاش و هماهنگی شورای هماهنگی تشکل‌های دانش‌آموزی شامل چهار تشکل دانش‌آموزی؛ اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، بسیج دانش‌آموزی، سازمان دانش‌آموزی و هلال‌احمر برگزار می‌شود و قرار است بسیج و پویش عمومی با مشارکت گسترده ۱۴میلیون دانش‌آموز به همراه اولیاء و فرهنگیان رقم بخورد و سیل مهربانی همکلاسی‌ها با جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی دانش آموزان، به فریاد مردم سیل‌زده کشور برسد.

همچنین کمک‌های مردمی جمع‌آوری‌شده از سوی دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان با نظارت ستاد بحران منطقه در مهم‌ترین موارد مصرف هزینه خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :