24 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ ۱۲:۰۳:۴۷
کد مطلب:  836357
اعزام 11 کامیون از کمک‌های فرهنگیان و دانش آموزان فارس به مناطق سیل‌زده خوزستان

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان فارس در خصوص کمک‌رسانی فرهنگیان و دانش آموزان فارس به مناطق سیل‌زده، گفت: کمک‌های کاروان مرحله اول، شامل مقادیر زیادی کمپوت و کنسرو، پدهای بهداشتی، البسه، برنج و روغن و همچنین نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر‌است.

به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش‌وپرورش، علی عسکر نجفی در حاشیه اعزام کاروان کمک‌های فرهنگیان و دانش آموزان فارس به مناطق سیل‌زده خوزستان گفت: وزیر آموزش‌وپرورش برای اینکه فرهنگیان و دانش آموزان بتوانند از کمک‌هایی که استان‌های معین ارسال می‌کنند به‌خوبی بهره ببرند معاونین خود را موظف کردند که به این کمک‌ها رسیدگی کنند.

نجفی با اشاره به اهمیت بحث نظارت بر کمک‌ها گفت: در این خصوص ستاد ساماندهی کمک معین در استان خوزستان تشکیل و نیازمندی‌ها سنجیده شده و کمک‌های ارسالی به این ستادها در استان تحویل می‌شود و قطعاً امیدواریم که کمک‌ها به دست کسانی که نیازمندند برسد.

وی در خصوص اقلام ارسالی این کاروان گفت: این کمک‌ها شامل مقادیر زیادی کمپوت و کنسرو، پدهای بهداشتی، البسه، برنج و روغن و همچنین نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر‌است.

مدیرکل آموزش و  پرورش فارس افزود: علاوه بر کمک‌های نقدی و غیر نقدی فرهنگیان و دانش آموزان، طی فراخوانی تعداد ۱۰۰نفر از دبیران اعلام آمادگی کردند که از اواخر اردیبهشت و تیرماه که درواقع منتهی به کنکور سراسری  است دانش آموزان را تحت پوشش آموزشی قرار دهند و کلاس‌های جبرانی برای دانش آموزان برگزار کنند.

شایان‌ذکر است، در اولین مرحله از ارسال کاروان کمک‌های فرهنگیان و دانش آموزان فارس به مناطق سیل‌زده خوزستان ۱۱کامیون به این مناطق اعزام شد.

به اشتراک بگذارید :