24 صفر 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ ۱۶:۰۶:۳۸
کد مطلب:  836651
بیانیه نمایندگان مجلس در تقدیر از برگزارکنندگان مسابقات بین المللی قرآن

نمایندگان مجلس با صدور بیانیه ای از برگزارکننده سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن که با شعار "یک کتاب، یک امت" برگزار شد، تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی، به نقل از خبرگزاری خانه ملت، احمد امیرآبادی فراهانی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 3 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی بیانیه نمایندگان مجلس در تقدیر از برگزارکنندگان مسابقات بین المللی قرآن که به امضای 162 نفر از آنها رسیده است، بدین شرح قرائت کرد:

به حول و قوه الهی سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران در فروردین 1398 با شرکت صدها تن از قاریان و حافظان ایران و جهان با شعار شایسته "یک کتاب، یک امت" برگزار شد.

به رغم توطئه های امروز دنیای استکبار علیه کشورمان بحمدالله این دوره تبدیل به همایشی عظیم از نمایندگان قرآنی کشورهای مختلف جهان شد که با هم اندیشی و درک مسائل کشورمان از نزدیک، ابلاغ گر سیمای راستین ملت آزاده ایران و نظام جمهوری اسلامی در ممالک خودشان باشند.

رجاع واثق دارند کوشش ها و تلاش های خالصانه همه خدمتگزاران و اصحاب قرآن در مسیر اعتلای کلام الله مجید مقبول درگاه خداوند متعال قرار گرفته و دل های همه ما را بیش از پیش به نور قرآن منور گرداند.

این مسابقات در 5 بخش، بزرگسالان، دانش آموزان، بانوان، نابینایان و طلاب برگزار شد که بخش دانش آموزی آن به وسیله معاونت پرورشی و فرهنگی، اداره کل قرآن عترت و نماز برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :