7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ ۰۹:۳۰:۰۰
کد مطلب:  841520
در دومین روز مرحله دوم انتخابات تعیین نمایندگان فرهنگیان در شورای عالی آموزش‌وپرورش توسط منتخبان مرحله اول مطرح شد؛
مدرسه محوری، آموزش فناوری اطلاعات، مهارت‌آموزی، مسائل معیشتی، تکریم مقام معلم، توسعه مراکز رفاهی و تقویت روحیه مطالبه‌گری از برنامه‌های منتخبان

در دومین روز مرحله دوم انتخابات تعیین نمایندگان فرهنگیان در شورای عالی آموزش‌وپرورش منتخبان مرحله اول این انتخابات بر مدرسه محوری، آموزش فناوری اطلاعات، مهارت‌آموزی در مدارس، مسائل معیشتی، تکریم مقام معلم، توسعه مراکز رفاهی، تقویت روحیه مطالبه گری را از برنامه‌های خود در صورت انتخاب به‌عنوان نماینده فرهنگیان در شورای عالی آموزش‌وپرورش مطرح کردند.

به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش‌وپرورش، با حضور نمایندگان ٣٢  استان کشور، دومین روز مرحله دوم انتخابات تعیین نمایندگان شورای عالی آموزش‌وپرورش در سالن شهید بهشتی اردوگاه شهید باهنر در حال برگزاری است.

طی روزهای نهم و دهم اردیبهشت‌ماه هرکدام از نمایندگان استانی که کاندیداهای مرحله دوم این انتخابات هستند به مدت ۴دقیقه به بیان برنامه‌های خود خواهند پرداخت و امروز پس از اتمام سخنان کاندیداها رأی‌گیری نهایی انجام می‌شود و ٣ نماینده فرهنگیان در شورای عالی آموزش‌وپرورش انتخاب خواهد شد. از بین منتخبان یک نفر باید زن باشد که بر اساس شیوه نامه این انتخابات نحوه تعیین این نماینده بر اساس بیشترین آرا کسب شده، تاکید شده است.

روحیه مطالبه گری، مدرسه محوری، آموزش فناوری اطلاعات و مهارت‌آموزی در مدارس، مسائل معیشتی، تکریم مقام معلم، توسعه مراکز رفاهی و... ازجمله مواردی است که کاندیداها در سخنان خود به عنوان برنامه های خود در صورت انتخاب در مرحله دوم این انتخابات به تشریح آن پرداختند.

به اشتراک بگذارید :