23 صفر 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ ۰۸:۴۷:۱۱
کد مطلب:  845471
رئیس سازمان دانش آموزی:
هدف متعالی سازمان دانش آموزی مهارت آموزی بویژه در حوزه تربیت اجتماعی است

هدف متعالی سازمان دانش آموزی مهارت آموزی بویژه در حوزه تربیت اجتماعی  است بایدحس مسئولیت پذیری، اعتماد بنفس ، توانمندی مدیریتی و علمی دانش آموزان را در بخش های مختلف بالا ببریم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی وفرهنگی، رئیس سازمان دانش آموزی کشور، علیرضا کاظمی در مصاحبه با خبرگزاری پانا اظهار کرد: سازمان دانش آموزی بهترین بستر برای مشارکت دانش آموزان وتحقق اهداف تعلیم وتربیت است .

اگر بتوانیم مشارکت دانش آموزان را به لحاظ کمی در سازمان دانش آموزی توسعه دهیم و نقش پذیری این سازمان که در حقیقت نقش پذیری دانش آموزان است را در فرایند های تربیتی با شبکه های اجتماعی  ایجاد و نهادینه کنیم ، ما را سریعتر به اهداف تربیتی مان می رساند .

معاون وزیر و رئیس سازمان دانش آموزی در خصوص مبنای مشارکت و اساس کار سازمان دانش آموزی افزود: هدف متعالی سازمان دانش آموزی مهارت آموزی بویژه در حوزه تربیت اجتماعی  است باید حس مسئولیت پذیری، اعتماد بنفس ، توانمندی مدیریتی و علمی دانش آموزان را در بخش های مختلف بالا ببریم و تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا نقش دانش آموزان و سازمان دانش آموزی را در فعالیت های پرورشی فرهنگی و آموزشی ارتقا دهیم .

وی با اشاره به اینکه مریم سلطانی تنها مدیرخانم سازمان دانش آموزی کشور است افزود :سازمان دانش آموزی تا امروز موفق بوده وان شاالله با پشتکار و همت ایشان و حمایت مدیر کل محترم استان شاهد درخشش بیشتر سازمان دانش آموزی استان در کشور خواهیم بود.

کاظمی در ادامه با اشاره به فعالیت های خبرگزاری پانا و مجلس دانش آموزی گفت : شبکه خبرگزاری پانا به دانش آموزان این قدرت را می دهد تا بتوانند برداشت ها و تحلیل های اجتماعی دقیقی درخصوص اتفاقات جامعه را بدانند و در مقابل اتفاقات حساس باشند . مجلس دانش آموزی بهترین بستر برای تربیت دانش آموزانی توانمند و مدیران لایق آینده این نظام است ودر نظر داریم این مجلس کشوری را به سمت مجلس دانش آموزی استان سوق دهیم تا بتوانیم از این ظرفیت بیشتر استفاده کنیم ودانش آموزانی با ظرفیت بیشتر در خدمت نظام تعلیم وتربیت داشته باشیم .

به اشتراک بگذارید :