8 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ ۱۴:۳۸:۵۷
کد مطلب:  867397
فولادوند درنوزدهمین جلسه ی ساماندهی نیروی انسانی مناطق شهر تهران در منطقه 1:
ساماندهی درست نیروی انسانی رضایت مندی شغلی، عدالت اداری و کیفیت آموزشی را به همراه دارد

آخرین جلسه ویژه ساماندهی نیروی انسانی مناطق شهر تهران با حضور فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در سالن کنفرانس آموزش و پرورش منطقه1 برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش شهر تهران، صبح امروز 22 خردادماه 1398 آخرین جلسه ویژه ساماندهی نیروی انسانی مناطق شهر تهران با حضور فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران، حدادی معاون پژوهشی و برنامه ریزی نیروی انسانی، عدالت آذری رئیس اداره طرح و برنامه و نمایندگان معاونت های اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران و نیز شورای مدیریتی و کارشناس مسئولان آموزشی منطقه1 در سالن کنفرانس این منطقه برگزار شد.

عبدالرضا فولادوند ضمن گرامی داشت یاد و خاطره محمدرضا حافظی رییس فقید مجمع خیرین کشور و تسلیت به خانواده ایشان و جامعه فرهنگی، ساماندهی به موقع و درست نیروی انسانی را یکی از عوامل مهم احساس رضایت شغلی در میان معلمان توصیف کرد و افزود: اگر به دنبال کیفیت آموزشی، عدالت اداری و بروز انگیزه های مثبت در میان معلمین هستیم باید ساماندهی نیروی انسانی را جدی بگیریم.

حدادی معاون پژوهشی و برنامه ریزی نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرروش تهران نیز از وضعیت مطلوب ساماندهی منطقه1 ابراز رضایت کرد و افزود: با توجه به کمبود شدید نیروی انسانی در سطح شهر تهران و کل کشور، بایدهمه تلاشمان را بکار ببندیم تا در سال تحصیلی آینده، دانش آموزان از این کمبود نیرو آسیب نبینند.

صادق صادق پور مدیر آموزش و پرورش منطقه1 نیز ضمن خیرمقدم وسپاسگزاری از حضور مدیرکل آموزش و پرروش شهر تهران و هیات همراه، از تلاش شبانه روزی همکارانش در ساماندهی به موقع نیروی انسانی در منطقه1 قدردانی کرد.

 صادق پور میانگین بالای سنوات خدمتی معلمان منطقه، وجود مدارس متعدد روستایی و عدم امکان ورود  نیروهای جوان و انتقالی سایر استان ها به منطقه1 را از شرایط خاص ساماندهی در این منطقه برشمرد و بر ضرورت همکاری اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران در تامین نیروی انسانی بویژه آموزگار مرد تاکید کرد.

به اشتراک بگذارید :