24 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ ۱۹:۰۲:۳۶
کد مطلب:  867470
رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان:
روابط عمومی نقش مهمی در آگاهی بخشی به جامعه و مدیریت افکار عمومی دارد

رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان گفت:روابط عمومی نقش مهمی در آگاهی بخشی به جامعه و مدیریت افکار عمومی دارد.

   به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، محمد سهرابی درنشست کارشناسان روابط شهرستان ها، نواحی و مناطق استان که در شهرستان نهاوند برگزار شد،  با اشاره به اهمیت ارتباطات و اطلاع رسانی در دنیای امروز، اظهار کرد: تحقق عینی و عملی این دومقوله مهم در گرو نقش آفرینی روابط عمومی ها در هر دستگاه و سازمانی است.

   سهرابی با بیان این که روابط عمومی نقش کلیدی در آرامش و تعادل در محیط درونی و بیرونی دستگاه دارد، افزود: روابط عمومی ها به نوعی مهندسی افکار عمومی را بر عهده دارند و باید فعالانه در راه اعتلای نظام ارتباطی نقش آفرینی کنند.
   وی با تأکید بر اهمیت و جایگاه روابط عمومی حرفه ای، گفت: یک روابط عمومی حرفه‌ای باید از روش‌های هدفمند و علمی برای تحقق اهداف خود در دو حوزه ارتباطات واطلاع رسانی استفاده کند تا از حالت واکنشی به وضعیت کنشگری برسد.

   رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان تعامل سازنده و منطقی با رسانه ها را از مهم ترین رسالت های روابط عمومی ها خواند و تصریح کرد: استفاده درست از ظرفیت رسانه ها باعث می شود تا روابط عمومی به نقش مهمی که در آگاهی بخشی به جامعه و مدیریت افکار عمومی دارد، بهتر عمل کند.

به اشتراک بگذارید :