24 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ ۲۰:۰۵:۰۰
کد مطلب:  867483
دستیار ویژه رییس جمهور در ارتباطات اجتماعی مطرح کرد؛
تقویت گفت و گو در مدرسه وخانواده به کاهش آسیب‌ ها در جامعه منجر خواهد شد

دستیار ویژه رییس جمهور در ارتباطات اجتماعی مطرح کرد: تقویت گفت و گو در مدرسه وخانواده به کاهش آسیب ها در جامعه منجر خواهد شد.

به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت آموزش‌ و پرورش، عصر امروز دستیار ویژه رییس جمهور در ارتباطات اجتماعی در نشست هم‌اندیشی با تشکل‌های فرهنگیان با حضور سید جواد حسینی سرپرست وزارت آموزش‌ و پرورش و تشکل‌های فرهنگیان که در سالن اجتماعات دفتر وزیر برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره خیر مدرسه‌ساز محمدرضا حافظی اظهارکرد: کاهش گفتگو در مدرسه و خانواده‌ باعث آسیب‌رسانی به جامعه می‌شود و لازم است که این تبادل نظر شکل بگیرد و بدین‌جهت ۱۵گروه گفتگو تشکیل‌شده است تا در حوزه‌های اجتماعی با دستگاه‌های دولتی به هم اندیشی بپردازند .

وی افزود: چنین گروهی را باید به‌صورت منسجم در آموزش ‌و پرورش تشکیل داد البته در دوره‌های وزیران قبلی آموزش ‌و پرورش این گفتگوها در سطح تشکل‌های فرهنگیان صورت گرفته است اما لازم است تا ابلاغی از طرف رئیس‌جمهور برای گفتگوی فرهنگیان با سایر دستگاه‌ها و سازمان‌ها گرفته شود .

دستیار ویژه رییس جمهور در ارتباطات اجتماعی اظهارکرد: فردی که قصد رضایت از زندگی را ترویج و آموزش می‌دهد، نیاز به رضایت درونی از خودش دارد و لازمه رعایت این اصل در نهاد تعلیم و تربیت کشور بسیار مهم است.

ربیعی خاطرنشان کرد: باوجود مشکلات ناشی از تحریم‌ها و همه سختی‌های بودجه‌ای، از بودجه وزارت آموزش ‌و پرورش کم نخواهد شد.

وی درپایان گفت: مباحث مطرح‌شده در جلسه را کاملاً یادداشت کرده‌ام و خدمت رئیس‌جمهور ارائه خواهم داد و با تداوم این جلسات می‌توان به نتایج مثبتی رسید.

شایان ذکر است در این نشست نمایندگان تشکل های  مجمع فرهنگیان ایران اسلامی، سازمان معلمان ایران، کانون صنفی معلمان، کانون صنفی مدرسین دانشگاه فرهنگیان و انجمن اسلامی معلمان حضور داشتند.

به اشتراک بگذارید :