6 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ ۱۶:۳۴:۵۰
کد مطلب:  867878
رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت
کمک به اعتلای فرهنگ و توسعه مدارس به دست خیرین میسر می شود

نماینده مردم اراک،خنداب وکمیجان در مجلس شورای اسلامی در آئین تکریم و تجلیل از خیرین مدرسه ساز استان مرکزی درفرهنگسرای شهر در اراک گفت: کمک به اعتلای فرهنگ و توسعه مدارس کار شما خیرین و سایر عزیزانی است که گام های اساسی در این مسیر بر می دارید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی «سید مهدی مقدسی» امروز(۲۳خرداد) در بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان مرکزی ضمن تقدیر از تلاش های شبانه روزی خیرین در امر مقدس مدرسه سازی گفت: این کار خیر شما آثار و برکات فراوانی دارد و باقیات و صالحاتی به جای گذاشته و آثار خیر آن همواره برای خیر و جامعه به خوبی نمایان است.

 نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی افزود: خیرین مدرسه ساز با عشق و ایمان خود به ساخت و ساز مدارس برای ساختن آینده ای بهتر برای آینده سازان این مرز و بوم می پردازند.

 وی با بیان اینکه هر چه به امر مدرسه سازی بپردازیم باز هم کم است، گفت: علیرغم تلاش هایی که از سوی دولت و خیرین در این راستا صورت گرفته باز هم کم است چرا که آینده آینده سازان ایران اسلامی در این مراکز آموزشی رقم می خورد و باید بهترین شکل ممکن به ساخت و ساز این مراکز بپردازیم.

وی با بیان اینکه خیرین و نیکوکاران با عشق و علاقه در این مسیر گام برداشت و حرکت می کنند، ادامه داد: کمک به اعتلای فرهنگ و توسعه مدارس کار شما و سایر عزیزانی است که گام های اساسی در این مسیر بر می دارید.

 این مقام مسئول ادامه داد: امید است امسال نیز همچون سال های گذشته نتایج این مجمع نسبت به سال های قبل بهتر باشد و آثار و برکات آن را در ساخت و ساز، تعمیر و تجهیز مدارس شاهد باشیم.

به اشتراک بگذارید :