29 جمادی‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ ۱۸:۰۵:۰۰
کد مطلب:  875771
مدیرکل دفتر انجمن اولیا و مربیان  وزارت آموزش و پرورش در دومین جشنواره ملی دوسالانه کتاب اولیا و مربیان؛
به طور میانگین ماهانه یک کتاب منتشر کرده‌ایم

مدیرکل دفتر انجمن اولیا و مربیان  وزارت آموزش و پرورش گفت: مسئولیت خطیر آموزش خانواده در وزارت آموزش و پرورش برعهده انجمن اولیا و مربیان است.

به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش، نورعلی عباسپور در دومین جشنواره ملی دوسالانه کتاب اولیا و مربیان که در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران برگزارشد، اظهارکرد: این جشنواره دومین جشنواره کتاب اولیا و مربیان است که دفتر مرکزی انجمن اولیا و مربیان برگزار می کند.

وی افزود: مسئولیت خطیر آموزش خانواده در وزارت آموزش و پرورش برعهده انجمن اولیا و مربیان است که  اگر به این مهم نپردازیم باید گفت کار آموزش و پرورش ابتر خواهد ماند.

عباسپور خاطر نشان کرد: آموزش خانواده را با برگزاری کلاس‌ها و کارگاه های حضوری و کتاب های مربوطه انجام می دهیم و در همین راستا دفتر مرکزی انجمن اولیا و مربیان ، ٢٨۵عنوان کتاب چاپ کرده و در اختیار مدرسان و خانواده ها قرار داده است.

مدیرکل دفتر انجمن اولیا و مربیان با بیان اینکه در سال گذشته به طور میانگین ماهانه یک کتاب منتشر کرده ایم،گفت: تصمیم داریم که از بخش های مختلف و انتشاراتی که در حوزه خانواده فعالیت دارند کمک بگیریم و این تالیفات را افزایش دهیم .

عباسپور در پایان اظهار کرد: در این جشنواره دو اثر برگزیده ،١١ اثر شایسته تقدیر و ٣ ناشر مورد تقدیر قرار خواهند گرفت .

به اشتراک بگذارید :