23 صفر 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ ۱۲:۱۶:۱۸
کد مطلب:  879582
برگزاری اردوی آموزشی مربیان تشکیلات پیشتازان استان مرکزی

مدیرسازمان دانش آموزی استان مرکزی از شرکت 200مربی جدید تشکیلات دانش آموزی پیشتازان در اردوی یک روزه آموزشی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، ابوالفضل بادرستانی  با اعلام این خبر افزود: فعالیت های مدیریت دانش آموزی استان مرکزی در دو بخش  دانش آموزی و مربیان برنامه ریزی و در حال اجرا می باشد.

وی افزود: همه ساله به منظور ارتقاء سطح توان و آمادگی مربیان عضو تشکیلات دانش آموزی پیشتازان اردوها و دوره های آموزشی مختلفی برگزار می شود.

بادرستانی اظهار داشت: انسال با جذب 200 مربی جدید در تشکیلات پیشتازان، اردوی یک روزه آموزشی به منظور آموزش و آشنایی آنها با برنامه ها و فعالیت های مدیریت دانش آموزش استان مرکزی با حضور سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی استان مرکزی، در محل اردوگاه امیرکبیر شهرستان شازند، برگزار شد.

وی تصریح کرد: در این اردوی آموزشی، مربیان پیشتاز شرکت کننده مهارتهای اجتماعی، چوب بندی، کوه نوردی، مخابره با پرچم، گره زنی و ... را زیر نظر مربیان مربوطه آموزش دیدند.

مدیر دانش آموزی استان مرکزی یادآور شد:تشکیلات دانش آموزی پیشتازان در قالب پنج تیم شامل تیم آموزشی، فرهنگی و تبلیغی، مراسم، امداد و نجات و ورزشی فعالیت می کنند.

وی خاطر نشان کرد: با جذب 200 مربی جدید، در حال حاضر 700 مربی در تشکیلات پیشتازان مدیریت دانش آموزی استان مرکزی فعالیت می نمایند.

بادرستانی افزود: در حال حاضر 11هزار نفر در  استان مرکزی عضو فعال سازمان دانش آموزی استان هستند.

به اشتراک بگذارید :