24 صفر 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ ۱۱:۳۸:۵۳
کد مطلب:  880953
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان مرکزی:
استفاده از ظرفیت های موجود برای برگزاری مطلوب رقابت های علمی – تخصصی معلمان تربیت بدنی مرد سراسر کشور

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان مرکزی، بر استفاده از ظرفیت های موجود برای برگزاری مطلوب رقابت های علمی – تخصصی معلمان تربیت بدنی مرد سراسر کشور، که به میزبانی این استان برگزار خواهد شد، تأکید کرد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، «مهدی دمنه» در جلسه هماهنگی برگزاری سی امین دوره رقابت های علمی- تخصصی معلمان تربیت بدنی مرد سراسر کشور، در اراک، گفت: رقابت های علمی تخصصی معلمان تربیت بدنی مرد سراسر کشور 25 لغایت 29 تیرماه به میزبانی استان مرکزی  در شهر مهاجران برگزاری می شود، این رقابت ها در بخش بانوان به میزبانی خراسان رضوی با فاصله زمانی یک هفته، برگزار خواهد شد.

وی افزود: رقابت های علمی- تخصصی معلمان تربیت بدنی بیشتر یک جنبه علمی و مهارتی دارد که هدف آن بازآموزی  و ارتقاء توان علمی و عملی معلمین تربیت بدنی است و از سطح شهرستان تا کشور برگزار می شود.

دمنه اظهار داشت: طبق هماهنگی های صورت گرفته، برای تمامی شرکت کنندگان در این رقابت ها که موفق به اخذ 60 درصد امتیاز در دو بخش علمی و عملی شوند، گواهی دوره آموزشی ضمن خدمت به مدت 16 ساعت صادر خواهد شد.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان مرکزی یادآور شد: در مرحله استانی نیز، با مساعدت معاونت پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی، برای منتخبین استانی این رقابت ها، گواهی دوره آموزشی ضمن خدمت صادر شد.

قائم مقام ستاد استانی رقابت های علمی تخصصی معلمان تربیت بدنی مرد سراسر کشور، تصریح کرد: با عنایت به اینکه آزمون علمی در فرآیند استاندارد شده ای برگزار می شود، پرسشنامه ها شخصی سازی شده و به منظور ایجاد فضای مطلوب و مناسب جهت برگزاری آزمون علمی، هماهنگی های لازم با بخش های حراست و سنجش بعمل آمده است.

وی یادآور شد: 2کارگاه آموزشی پیش بینی شده در سی امین دوره رقابت های علمی تخصصی معلمان تربیت بدنی مرد سراسر کشور، کار جدیدی است که دفتر تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی وزارت آموزش و پرورش طراحی و تدوین نموده است و برای کلیه شرکت کنندگان در این کارگاه ها نیز به صورت مستقل گواهی حضور صادر خواهد شد.

دمنه افزود: پس از اینکه میزبانی سی امین دوره رقابت های علمی تخصصی معلمان تربیت بدنی مرد سراسر کشور از سوی وزارت آموزش و پرورش به استان مرکزی واگذار شد، این موضوع در نشست اعضای شورای آموزش و پرورش استان که با حضور استاندار مرکزی برگزار شد، طرح و در راستای جلب حمایت تمامی دستگاه های استانی به منظور اجرای با کیفیت این رقابت مصوباتی اخذ نمودیم.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان مرکزی در پایان با اشاره به برگزاری سلسله جلسات هماهنگی با کمیته های مختلف ستاد اجرایی این رقابت ها خاطر نشان کرد: استان مرکزی به مدد نیروهای توانمند و با تجربه پیشینه خوبی در امر میزبانی رقابت های ملی دارد و امیداوریم امسال نیز با تکیه بر تجربیات سالیان گذشته و ظرفیت های استانی به بهترین نحو میزبان رقابت های علمی تخصصی معلمان تربیت بدنی مرد سراسر کشور باشیم.

به اشتراک بگذارید :