24 صفر 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ ۱۲:۴۳:۵۵
کد مطلب:  881042
در راستای سیاست مدرسه محوری و تقویت توانمندی مدیران مدارس؛
آزمون دوره آموزشی برنامه درسی ملی برگزار شد

آزمون دوره آموزشی برنامه درسی ملی به منظور تحقق سیاست مدرسه محوری و تقویت توانمندی مدیران مدارس برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی،«احمدحسینی» معاون پژوهش وبرنامه ریزی آموزش و پرورش استان مرکزی در خصوص برگزاری این آزمون گفت:  در راستای سیاست مدرسه محوری وتقویت توانمندی مدیران مدارس چهارمین آزمون دوره آموزشی برنامه درسی ملی به صورت هماهنگ در کلیه مناطق استان به صورت الکترونیک برگزار شد.

وی افزود: آزمون دوره آموزشی برنامه درسی ملی در راستای سیاست مدرسه محوری و تقویت توانمندی مدیران مدارس به عنوان چهارمین آزمون از مجموع آزمون های در نظر گرفته شده به منظور و افزایش توانمندی و مهارت حرفه ای مدیران مدارس در نظر گرفته شده بود.

حسینی اظهار داشت: آزمون دوره آموزشی برنامه درسی ملی با شرکت 746نفر از مدیران مدارس برگزار گردید.

معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش استان مرکزی تأکید کرد: به منظور دانش افزایی و توانمندسازی مدیران مدارس در سال تحصیلی آتی؛ دوره های آموزشی و کاربردی در سال جاری در سامانه جامع مدیریت یادگیری و آموزش فرهنگیان (LTMS) برای مدیران مدارس ارائه خواهد و آنها مکلف به شرکت در این دوره های آموزشی هستند.

وی تصریح کرد: گذراندن دوره‌های مذکور برای مدیران مدارس الزامی است و نتایج آزمون این دوره‌ها به‌عنوان اولین گام در اجرای راهکار 4-11 سند تحول بنیادین یعنی استقرار نظام سنجش شایستگی‌های حرفه‌ای مدیران مدارس تلقی می‌شود.

حسینی یاد آور شد: آزمون تیرماه در روز چهارشنبه 26 تیرماه 1398 به صورت الکترونیکی برگزار می گردد.

وی خاطرنشان کرد، مدیران مدارس می توانند، محتوای  این دوره آموزشی را از طریق سامانه جامع مدیریت یادگیری و آموزش فرهنگیان (LTMS) دریافت و مطالعه نمایند.

به اشتراک بگذارید :