8 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ ۱۲:۵۶:۳۲
کد مطلب:  884447
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان مرکزی خبر داد:
کسب رتبه برتر کشوری توسط معلم استان مرکزی در جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیک تماس

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان مرکزی از موفقیت معلم استان مرکزی در کسب رتبه برتر کشوری توسط معلم استان مرکزی در جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیک تماس خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، « مجتبی حیدری» در این خصوص گفت: در پنجمین جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیک تماس که در استان تهران برگزار شد، یکی از دبیران دوره متوسطه اول ناحیه دو اراک موفق به کسب رتبه برتر کشوری شد.

وی افزود: در پنجمین جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی تماس که با مشارکت مجتمع آموزشی سوده، آموزش و پرورش منطقه۲ تهران و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران برگزار شده بود، «محمد شفیعی فر» دبیر علوم تجربی متوسطه اول ناحیه 2 اراک توانست در مرحله پایانی جشنواره یکی از رتبه های برتر کشوری را از بین شش 6 اثر برگزیده به خود اختصاص دهد.

وی در رابطه با شیوه اجرای این جشنواره اظهار داشت: بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی تماس، ۴۵۰ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده که از بین آثار ارائه شده، 20 اثر برتر به مرحله نهایی جشنواره تولید محتوا راه یافته است.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان مرکزی تصریح کرد: در مرحله پایانی بعد از اجرای کارگاهی محتواهای آموزشی با ارائه ی زنده معلمان، 6 اثر در داوری میانی انتخاب شده و از طرف دبیرخانه جشنواره تقدیر نامه و هدایایی نفیس به آنان اهدا شد.

حیدری خاطر نشان کرد: هدف از برگزاری پنجمین جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی تماس، توسعه آموزش الکترونیک، ارتقا کیفیت آموزش تولید مواد و رسانه های یادگیری مورد نیاز معلمان و استفاده از آن در آموزش گسترش فرهنگ استفاده از فناوری اطلاعات عنوان شده است.

به اشتراک بگذارید :