24 صفر 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ ۱۱:۳۸:۲۷
کد مطلب:  885079
دبیر اجرایی ستاد استانی برگزاری سی امین دوره رقابت های علمی- تخصصی در اراک :
تأمین رضایت ورزشکاران و برگزاری مطلوب رقابت ها اولویت اصلی عوامل اجرایی مسابقات است

دبیراجرایی ستاد استانی برگزاری سی امین دوره رقابت های علمی- تخصصی معلمان تربیت بدنی مرد سراسر کشور در استان مرکزی در حاشیه بازدید اعضای ستاد اجرایی این رقابت ها از محل برگزاری مسابقات و اسکان ورزشکاران در شهر مهاجران، از تلاش عوامل اجرایی این مسابقات در استان جهت تأمین رضایت ورزشکاران و برگزاری مطلوب این دوره از رقابت ها خبر داد.

"کورش بهزادی" با بیان این مطلب افزود: ستاد استانی سی امین دوره رقابت های علمی- تخصصی معلمان تربیت بدنی مرد سراسر کشور در استان مرکزی، متشکل از 13 کمیته حراست، پشتیبانی، فرهنگی و فوق برنامه، فن آوری، پزشکی، بهداشتی و ثبت نتایج، اسکان و تغذیه، فنی و تجهیز سالن ها، پذیرش و آمار، اطلاع رسانی و تبلیغات، هماهنگی و اجرایی، سنجش و نظارت و ارزیابی، می باشد.

وی اظهار داشت: عوامل اجرایی استان مرکزی به عنوان میزبان این رقابت ها از تمام ظرفیت های خود به منظور تأمین رضایت تیم های اعزامی و اجرای مطلوب و استاندار رقابت ها استفاده خواهد نمود.

بهزادی افزود: تأمین سلامت و امنیت همکاران ورزشکار در طی ایام برگزاری این رقابت ها در شهر اراک دستور کار اصلی ستاد برگزاری مسابقات است و به همین منظور با تقسیم کمیته پزشکی و بهداشت به 2 بخش، نظارت بر خوابگاه و سالن های ورزشی را اعضای این کمیته بر عهده دارند.

وی ابراز داشت: بر اساس هماهنگی های صورت گرفته با کلینک فرهنگیان و جمعیت هلال احمر 2 دستگاه آمبولانس با تجهیزات کامل در اختیار ستاد برگزاری  رقابتها می باشد .

دبیر اجرایی ستاد استانی این مسابقات در اراک همچنین افزود: تیم های نظارتی کمیته بهداشت به سرپرستی رئیس اداره سلامت و تندرستی اداره کل آموزش و پرورش نیز کار خود را به منظور ارزیابی خوابگاه ها و غذا خوری ها و سالن های ورزشی به لحاظ رعایت اصول و موازین بهداشتی بر اساس شاخص های مورد نظر آغاز نموده اند و فعالیت آن ها به صورت مستمر تا پایان رقابت ها ادامه دارد.

  بهزادی با اشاره به فعالیت کمیته ثبت نتایج نیز گفت: با اتمام رقابت ها در هر رشته ورزشی، نتایج از سوی کمیته ثبت نتایج در اختیار کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات قرار گرفته و در پورتال اطلاع رسانی آموزش و پرورش و معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان مرکزی  منتشر خواهد شد.

وی افزود: اعلام نتایج نهایی مسابقات و اخبار لحظه به لحظه مسابقات از طریق شبکه های اجتماعی این مسابقات نیز قابل رویت می باشد.

سی امین دوره رقابت های علمی – تخصصی معلمان تربیت بدنی مرد سراسر کشور 25 لغایت 29 تیرماه به میزبانی استان مرکزی  در شهر مهاجران برگزار می شود.

به اشتراک بگذارید :