29 جمادی‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ ۱۱:۴۹:۲۳
کد مطلب:  885088
آمادگی کامل استان مرکزی برای میزبانی رقابت های علمی – تخصصی معلمان تربیت بدنی مرد سراسر کشور

در آستانه آغاز سی امین دوره رقابت های علمی – تخصصی معلمان تربیت بدنی مرد سراسر کشور در اراک، معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان مرکزی، از آمادگی کامل این استان برای برگزاری این دوره از رقابت ها خبر داد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، « مهدی دمنه» با بیان این مطالب افزود: برقراری امنیت کامل رقابت ها، ارتقا رضایتمندی مهمانان، اجرای مطلوب رقابت ها تأمین سلامت ورزشکاران  اولویت های اصلی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی در برگزاری سی امین دوره رقابت های علمی – تخصصی معلمان تربیت بدنی مرد سراسر کشور است.

وی اظهار داشت: خوشبختانه کلیه عوامل اجرایی برای برگزاری هرچه باشکوه این دوره از رقابت ها بسیج شده اند و تمام تلاش خود را در این زمینه به کار گرفته اند.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش تصریح کرد: استان مرکزی تاکنون، میزبان 12 دوره از مسابقات ورزشی و گردهمایی های علمی و آموزشی در حوزه تربیت بدنی در دوره ها و مقاطع مختلف در سطح ملی بوده است که این امر می تواند پشتوانه تجربی غنی ای برای عوامل اجرایی سی امین دوره رقابت های علمی تخصصی معلمان تربیت بدنی مرد سراسر کشور در اراک باشد.

قائم مقام ستاد اجرایی یادآور شد: سی امین دوره رقابت های علمی تخصصی معلمان تربیت بدنی مرد کشور به میزبانی استان مرکزی، 25 لغایت 29 تیرماه در شهر مهاجران برگزار می شود.

دمنه افزود: استان مرکزی در این دوره از رقابت ها،  میزبان 256 ورزشکار مرد و سرپرست، 35 نفر عوامل اجرایی، 39 نفر داور و عوامل فنی و 25 نفر راننده می باشد.

به اشتراک بگذارید :