24 جمادی‌الاول 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ ۰۹:۳۱:۴۷
کد مطلب:  887647
سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش وارد آباده فارس شد

سرپرست وزارت آموزش‌ و پرورش به‌ منظور حضور در مراسم یکصدمین سال تأسیس آموزش‌ و پرورش شهرستان آباده ، آغاز احداث یک واحد آموزشی، بازدید از روند تکمیل یک پروژه رفاهی، فرهنگی و دیدار با فرهنگیان شهرهای مختلف در شمال استان، وارد فارس شد .

به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش، سید جواد حسینی به‌ منظور شرکت و سخنرانی در مراسم یکصدمین سال تأسیس آموزش‌ و پرورش شهرستان آباده، کلنگ زنی یک واحد آموزشی و بازدید از روند تکمیل مرکز رفاهی فرهنگی فرهنگیان شمال فارس در شهرستان اقلید و دیدار با فرهنگیان شهرهای خرم بید، سرچهان و مشهد مرغاب وارد فارس شد.

در بدو ورود سرپرست وزارت آموزش ‌و پرورش به شهرستان آباده، مدیرکل آموزش ‌و پرورش استان ، معاون استاندار فارس، نماینده مردم آباده، بوانات و خرم بید در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار آباده و جمعی از مسئولین محلی از وی استقبال کردند.

حسینی در ابتدای ورود به آباده، ضمن حضور در گلزار شهدای این شهر، با اهداء گل و قرائت فاتحه، به مقام بلند شهدای انقلاب اسلامی ادای احترام کرد .

گفتنی است؛ در این سفر سرپرست وزارت آموزش‌ و پرورش را  حجت‌الاسلام علی‌عسگری، معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش‌ و پرورش همراهی می‌کند.

به اشتراک بگذارید :