11 ربیع‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ ۱۶:۵۰:۰۰
کد مطلب:  887925
با حضور سرپرست وزارت آموزش ‌و پرورش در فارس صورت گرفت:
آغاز عملیات اجرایی همزمان 5 آموزشگاه در شهرستان اقلید

مراسم آغاز عملیات اجرایی همزمان 5 آموزشگاه شهرستان اقلید که به صورت نمادین درآموزشگاه 12 کلاسه وزیری این شهر  با حضور سرپرست وزارت آموزش ‌و پرورش برگزار شد.

به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش، سید جواد حسینی در این مراسم گفت: ساخت این آموزشگاه ها در شهرستان اقلید، در راستای استاندارد سازی فضاهای آموزشی انجام می شود.

سرپرست وزارت آموزش ‌و پرورش افزود: برای اینکه تعلیم و تربیت با کیفیت داشته باشد، باید ضمن استاندارد سازی فضا و تجهیزات، استاندارد سازی منابع انسانی و استاندراد سازی رویه ها و رویکردهای آموزش و پرورش را نیز بر اساس سند تحول دنبال کنیم.

گفتنی است آموزشگاه دخترانه دوره دوم متوسطه وزیری شهرستان اقلید، دارای 12 کلاس درس می‌باشد که در زمینی به مساحت 2500 مترمربع و  زیربنای1500 مترمربع در 2 طبقه ساخته خواهد شد.

این آموزشگاه که توسط اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس فارس و با هزینه‌ای بالغ‌بر 35 میلیارد ریال ساخته خواهد شد، دارای سرایداری با وسعت ۸۵ مترمربع و نمازخانه نیز می‌باشد.

سرپرست وزارت آموزش ‌و پرورش در ادامه سفر خود به اقلید، از روند تکمیل مرکز رفاهی، فرهنگی فرهنگیان این شهر نیز بازدید کرد.

مرکز رفاهی، فرهنگی فرهنگیان اقلید که ساخت آن از سال 1384 آغازشده است ، تاکنون حدود 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و حدود 60 میلیارد ریال نیز برای ساخت آن هزینه شده است.

به اشتراک بگذارید :