5 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ ۱۳:۲۵:۲۱
کد مطلب:  888472
در مدیریت آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم برگزار شد :
هماهنگی همایش کاهش آسیبهای خانواده

جلسه هماهنگی همایش کاهش آسیبهای خانواده در محل مدیریت آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم برگزار شد.

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم ، نخستین جلسه هماهنگی همایش کاهش آسیبهای خانواده با حضور مشاور امور بانوان فرمانداری ، مسئول امور اجتماعی فرمانداری ، دبیران علمی و اجرایی همایش و مسول پیشگیری از آسیب های اجتماعی آموزش و پرورش رباط کریم در محل مدیریت آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم برگزار شد .

این جلسه با هدف نظم بخشی و هرچه پربارتر برگزار شدن همایش صورت گرفت و اجرای فعالیتهایی مثل چاپ و نصب بنر اطلاع رسانی در سطح شهر ، تهیه تندیس همایش برای پژوهشگران برتر ، چاپ پوستر همایش و تامین وسیله ایاب و ذهاب تیم پژوهشگر در سطح شهر به مدت یک هفته ، ایجاد غرفه اورژانس اجتماعی 123 و غرفه مواد مخدر و آشنایی با بیماری HIV در روز همایش و .. به ادارات مرتبط با موضوع محول شد .

بر اساس این گزارش همایش مذکور در سالن آیت اله هاشمی رفسنجانی (ره) مدیریت آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم اجرا خواهد شد.

منصور علی مهدی دبیر علمی همایش و کارشناس مرکز مشاوره آموزش و پرورش رباط کریم در حاشیه این جلسه گفت : عموم پژوهشگران می توانند  مقالات خود با محوریت کاهش آسیب های خانواده را تا 15 شهریور ماه به دبیرخانه این همایش ارسال نمایند .

وی عوامل پیدایش روابط فرا زناشویی ، نقش رسانه ها و فضای مجازی در شکل گیری آسیب های خانواده ، طلاق و اعتیاد را از محورهای این همایش برشمرد.

 

گفتنی است " همایش کاهش آسیبهای خانواده "  با هدف شناسایی و کاهش آسیب های خانواده در شانزدهم مهرماه 98 برگزار خواهد شد .

به اشتراک بگذارید :