7 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ ۱۴:۳۱:۳۵
کد مطلب:  888555
بهروز نصیری مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک شهرری:
حضور دانش آموز ناحیه یک شهر ری در مسابقات والیبال نوجوانان جهان

مدیرآموزش و پرورش ناحیه یک شهر ری از حضور امیرحسین تقوی دانش آموز دبیرستان با هنر در مسابقات جهانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه یک شهر ری ،مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک شهر ری اظهار داشت :  امیرحسین تقوی از دانش آموزان پایه یازدهم دوره دوم متوسطه دبیرستان با هنر آموزش و پرورش ناحیه یک شهر ری در مسابقات والیبال نوجوانان جهان حضور می یابد.

بهروز نصیری مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک شهر ری ضمن تشکر ازکارشناسی تربیت بدنی و مربیان زحمتکش والیبال ناحیه یک ری  گفت : امیر حسین تقوی یکی از دانش آموزان با اخلاق  این ناحیه به شمار می رود که از دوران نونهالی درکانون ورزشی علی ابن ابی طالب زیر نطر مربیان مجرب آقایان واشانی و فتحی آموزش دیده ودر سال 96 به عضویت تیم لیگ برتری پیکان درآمد.

نصیری افزود : تقوی  درآذر ماه سال 97 به اردوی  تیم ملی ایران دعوت شد  و در همان سال لباس مقدس تیم ملی را برتن کرد  .

امیر حسین تقوی در مصاحبه ای که با روابط  عمومی آموزش و پرورش ناحیه یک شهر ری داشت خاطرنشان کرد  : کسب این عنوان مهم و پوشیدن لباس مقدس تیم ملی ایران را مرهون زحمات معلمان و مربیان  زحمتکش آموزش و پرورش ناحیه یک شهر ری می دانم و از همه عزیزان به ویژه خانواده خودم  تقدیر و تشکر می کنم و امیدوارم بتوانم در برافراشتن پرچم سه رنگ  جمهوری اسلامی ایران در بیرون از مرزهای این سرزمین نقش موثری را ایفا نمایم.

گفتنی است این دانش آموز در کارنامه ورزشی خود حضورفعال و موثر در مسابقات تیم والیبال دانش آموزی استان و کشور و باشگاهی را در رده سنی نوجوانان را به ثبت رسانده است.

 

 

به اشتراک بگذارید :