6 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ ۱۴:۱۶:۳۹
کد مطلب:  892353
معاونت تربیت بدنی و سلامت:
دانش آموزان تنیس روی میز قمی، بر روی سکوی قهرمانی

تیم تنیس روی میز متوسطه اول پسران استان قم در مسابقات کشوری دانش آموزان پسر سراسر کشور بر سکوی قهرمانی ایستاد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قمسی و ششمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان پسرسراسر کشور به میزبانی استان گیلان در اردوگاه شهید چمران رامسر از یکم لغایت هفتم مردادماه 1398 برگزار گردید.

مجتبی رمضان بیگی معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان قم ضمن ابراز خرسندی و تبریک موفقیت کسب شده توسط دانش آموزان رشته ی تنیس روی میز گفت: این دوره از مسابقات ورزشی به میزبانی استان گیلان تا هفتم مردادماه ادامه دارد و تاکنون دانش آموزان قمی موفق به کسب مقام قهرمانی در رشته ی تنیس روی میز شده اند.

رمضان بیگی گفت: استان قم مفتخر به اعزام 20 دانش آموز در سه رشته ی : تنیس روی میز، بدمینتون و شطرنج به مسابقات کشوری دانش آموزان پسر استان گیلان شده است.

معاونت تربیت بدنی و سلامت در ادامه افزود: تیم تنیس روی میز با سرمربی گری محمد عموئیان و سرپرستی محمد حبیبی به این دوره از مسابقات اعزام شده بود که با درخشش بازیکنان تیم آموزشگاه متوسطه اول غیر دولتی راه رشد قم، آقایان علی سجادیان، سیدمحمد معین منتظری ، محمد محمدی و امیرمحمد حیدری و پشت سر گذاشتن تیم های استان های کهکیلویه و بویر احمد، بوشهر، اردبیل، همدان، اصفهان و مرکزی موفق به کسب این مقام ارزشمند گردید.

وی ادامه داد: از اتفاقات این مسابقه بسیار حساس پیروزی سید علی سجادیان با نتیجه قاطع 3 بر 1 در مقابل جواد سهرابی رنکیگ دوم جوانان ایران بود که با این پیروزی قاطع در بازی چهارم پرونده مسابقات با قهرمانی و پیروزی تیم قم بسته شد.

در پایان مجتبی رمضان بیگی معاونت تربیت بدنی و سلامت ضمن اشاره به همزمانی برگزاری مسابقات کشوری فوتسال و والیبال متوسطه اول و دوم در استان اردبیل و آرزوی موفقیت برای دانش آموزان عزیز افزود: در این مسابقات از رضا فروزان رئیس اداره تربیت بدنی استان به عنوان داور ناظر  کل مسابقات استان اردبیل دعوت به عمل آمده است.

به اشتراک بگذارید :