6 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ ۱۰:۴۷:۱۹
کد مطلب:  894061
سرپرست معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان بوشهر خبر داد:
درخشش استان در سى و ششمین دوره مسابقات قهرمانى دانش آموزان کشور

سرپرست معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان بوشهر از درخشش استان در سى و ششمین دوره مسابقات قهرمانى دانش آموزان کشور خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر، سیروس فتحی در مصاحبه با خبرنگار این اداره به اعزام اولین کاروان ورزشى دانش آموزان استان بوشهر به سى و ششمین دوره مسابقات قهرمانى دانش آموزان کشور اشاره کرد و اظهار داشت: این کاروان متشکل از چهار تیم والیبال متوسطه دوم، فوتسال، شطرنج و تنیس روى میز متوسطه اول به استان های گیلان و اردبیل اعزام شد

وی به درخشش استان در این دوره از مسابقات اشاره کرد و گفت: تیم فوتسال آموزشگاه متوسطه اول آزادگان شهرستان دشتی به عنوان نماینده استان به مقام چهارم دست یافت.

سرپرست معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان بوشهر ادامه داد: تیم تنیس روى میز دبیرستان شهید مصطفى خمینى شهرستان بوشهر نیز موفق به کسب کاپ اخلاق در بین ٣٢ تیم حاضر شد.

فتحی با بیان اینکه عملکرد فرهنگی و اخلاقی تیم والیبال دبیرستان سعادت مورد توجه بوده است تصریح کرد: این تیم نیز در این دوره از مسابقات موفق به کسب کاپ اخلاق شد.

وی در پایان به اعزام 14 تیم ورزشی به این دوره از مسابقات اشاره کرد و گفت: در ادامه اعزام دانش آموزان به سى و ششمین دوره مسابقات قهرمانى دانش آموزان کشور، تیم های ورزشی دانش آموزی به استان های اصفهان، سمنان، چهارمحال بختیاری وگیلان اعزام خواهند شد.

به اشتراک بگذارید :