24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ ۱۲:۱۴:۲۵
کد مطلب:  894177
حجت الاسلام صدوقی سرپرست معاونت تألیف و تولید مواد و رسانه‌های آموزشی سازمان پژوهش شد

معاون وزیر و رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، حجت الاسلام و المسلمین صدوقی را به عنوان سرپرست معاونت تألیف و تولید مواد و رسانه‌های آموزشی این سازمان منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، پس از کناره گیری حجت الاسلام و المسلمین حمید محمدی از معاونت تألیف و تولید مواد و رسانه‌های آموزشی، حجت الاسلام و المسلمین دکتر علی ذوعلم معاون وزیر و رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، حجت الاسلام  و المسلمین صدوقی را به سرپرستی این معاونت منصوب کرد.

در نشستی که امروز شنبه 5 مردادماه با حضور ریاست سازمان، مدیران و مسئولان معاونت تالیف و تولید مواد و رسانه های آموزشی برگزار شد دکتر ذوعلم از زحمات حجت الاسلام و المسلمین حمید محمدی در زمانی تصدی این پست تقدیر و تشکر کرد.

طبق گفته سرپرست معاونت تالیف، تولید مواد و رسانه های آموزشی، دکتر ذوعلم رییس سازمان در این نشست اظهارداشت: تدوین و طراحی برنامه درسی دوره های تحصیلی، تولید محتوا مبتنی بر استانداردهای حوزه های تربیت و یادگیری، اجرای این برنامه ها و نظارت بر اجرای روند تالیف کتاب های درسی در این حوزه اهمیت زیادی دارند.

وی بر طراحی و برنامه‌ریزی دوره‌های تحصیلی، اخذ استانداردهای لازم از حوزه های تربیت و یادگیری و اقدام جدی برای تولید کتاب های درسی از پایه اول تا دوازدهم تاکید کرد.

رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی همچنین بر هماهنگی در اجرا و ارتباط با دوره های تحصیلی و هماهنگی با دیگر بخش های اثرگذار در مدرسه در معاونت تالیف و تولید مواد و رسانه های  آموزشی تاکید کرد.

معاونت تألیف و تولید مواد و رسانه‌های آموزشی یکی از معاونت های مهم در سازمان پژوهش است که امور مربوط به دفاتر تألیف نظری ابتدایی و فنی وحرفه ای، کمک آموزشی و بخش‌های وابسته را زیر نظر دارد.

به اشتراک بگذارید :