19 صفر 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ ۱۵:۴۱:۴۹
کد مطلب:  895102
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه خبر داد:
موفقیت برجسته دانش‌آموزان استان کرمانشاه در مسابقات فرهنگی و هنری

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از راه‌یابیبرجسته دانش‌آموزان این استان در مسابقات فرهنگی و هنری به مرحله کشوری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان کرمانشاه،سید مجتبی موسوی  گفت: در سی و هفتمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری مرحله کشوری، دانش‌آموزان استان کرمانشاه موفق شدند عناوین برتر برخی مسابقات را به خود اختصاص دهند.

او با اشاره به اهمیت برنامه‌های فرهنگی و هنری در رشد و بالندگی دانش‌آموزان افزود: مسابقات فرهنگی و هنری فرصت مغتنمی فرا روی دانش‌آموزان قرار می‌دهد، تا بتوانند استعدادهای بالقوه خود را شکوفا نمایند.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در ادامه عنوان کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های آموزش و پرورش برای تحقق اهداف سند تحول بنیادین، تربیت هنری و زیبایی شناختی دانش‌آموزان است.

در مسابقات فرهنگی و هنری سال تحصیلی جاری تعداد 300 هزار نفر رشته دانش‌آموز در سامانه همگام برای شرکت در مسابقات ثبت‌نام کردند که از این تعداد 5 هزار نفردر مسابقات استانی به رقابت پرداختند که برگزیدگان این مسابقات به جشنواره فرهنگی و هنری کشور اعزام و حائز 29 رتبه برگزیده کشوری شدند.

به اشتراک بگذارید :