15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۰ ۱۵:۲۸:۰۸
کد مطلب:  895574
دیدار رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان با دانش آموزان راه یافته به مرحله کشوری المپیادهای علمی استان یزد

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان و مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد با ۸ دانش آموز راه یافته به دوره آموزش تابستانی المپیادهای علمی کشور، در دانشگاه شهید رجایی تهران دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان و به نقل از  اداره کل آموزش وپرورش استان یزد، فاطمه مهاجرانی به همراه مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد برای پیگیری وضعیت دانش آموزان برتر المپیادی استان به دانشگاه شهید رجایی تهران درنشستی صمیمی با این دانش آموزان نخبه به گفتگو نشستند .

دراین دیدار دانش آموزان با قدردانی از پیگیری و توجه مسئولان به طرح مسائل و دیدگاههای خود پرداختند و پیشنهاد های خود را برای فراهم آوردن زمینه موفقیت دانش آموزان نخبه استان در تورنمنت های علمی ارائه کردند .

مهاجرانی در جمع این دانش آموزان گفت: یکی از مسیرهای موفقیت شرکت در المپیادهای علمی است و شما دانش آموزان باید با حفظ و تقویت روحیه و انگیزه در این مسیر گام بردارید .

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان وزارت آموزش و پرورش به دانش آموزان اظهار داشت: فرصت طلایی حضور در این دوره آموزشی که برای هر دانش آموزی ایجاد نمیشود را مغتنم بشمارید و حداکثر استفاده را از آن ببرید.

" عباسعلی دانافر" نیز انگیزه ،جدیت و روحیه علمی دانش آموزان را ستود و موفقیت را محصول استعداد ،تلاش و حمایت دانست و برای این عزیزان آرزوی توفیق روزافزون کرد .

شایان ذکر است:  سارا فلاح رشته ادبی، آتنا مدرسی رشته زیست، محمد مهدی گلبخش رشته زیست ، محمد آقایی رشته کامپیوتر ، امیر محمد خدایی رشته ریاضی و کامپیوتر، محمد رضا فلاح زاده رشته زیست ، نرگس خالصی زاده و مهدیه شهابی پور رشته نجوم به مرحله کشوری المپیاد های علمی راه یافتند و هم اکنون در حال گذراندن اردوی آمادگی تابستانی در دانشگاه شهیدرجایی تهران می باشند.

به اشتراک بگذارید :