8 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۱ ۱۳:۵۶:۳۰
کد مطلب:  895674
درگذشت همکار فرهنگی بهنام کیا لاشکی؛ مرد مدارا، اخلاق و هنر

 بهنام کیا لاشکی از مدیران سابق وزارت آموزش و پرورش پس از مدت ها ابتلا به بیماری سرطان درگذشت.

به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش، بهنام کیا لاشکی از همکاران سابق روابط عمومی که در سایر بخش های آموزش و پرورش از جمله دفتر وزارتی، دانشگاه فرهنگیان و سازمان پژوهش منشا خدمات بسیاری به آموزش و پرورش بوده است و با حسن خلق و مدارای خود، همواره کارگشای بسیاری از همکاران فرهنگی بود، پس از مدت ها ابتلا به بیماری سرطان درگذشت.

معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بهنام کیا لاشکی، به همسر فرهنگی، خانواده، دوستداران،  همکاران و همه خانواده آموزش و پرورش درگذشت این  عزیز را  تسلیت می گوید.

شایان ذکر است، مراسم یادبود آن مرحوم، روزشنبه ۱۹ مرداد از ساعت ۱۶ تا ۱۷،۳۰ در مسجد نور تهران واقع در میدان فاطمی برگزار می شود.

 از سوابق بهنام کیا لاشکی؛ معلم چندپایه مدارس روستایی کجور، نشان درجه یک هنری (استادی) انجمن خوشنویسان، دو دهه فعالیت در روابط عمومی و حوزه وزارتی آموزش و پرورش، فعالیت در پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش، مسؤل حوزه آموزش و پرورش مرکز پژوهش های مجلس، مشاور کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، کارمند نمونه وزارت آموزش و پرورش و مدیر پژوهشگر برتر ملی  و مدیرکل فرهنگی دانشگاه فرهنگیان بوده است.

به اشتراک بگذارید :