1 رجب 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ ۰۹:۳۱:۲۱
کد مطلب:  895893
در پی سانحه در حاشیه مسابقات مرحله کشوری دانش آموزان؛
سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش فوت سه همکار فرهنگی در رامسر را تسلیت گفت

در پی حادثه غرق شدن سه همکار فرهنگی درحاشیه مسابقات ورزشی مرحله کشوری دانش آموزان در رامسر؛ سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش با صدور پیامی این حادثه تلخ را تسلیت گفت.

به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع‌رسانی آموزش‌وپرورش، در پی حادثه غرق شدن سه همکار فرهنگی که به عنوان دستندکار و همراه تیم های ورزشی دختران در مسابقات مرحله کشوری دانش آموزان در رامسر، حضور داشتند، سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش در پیام تسلیتی این حادثه را به خانواده‌های محترم معزا، جامعه فرهیخته فرهنگیان، به‌ویژه همکاران گرامی آن سه استان تسلیت و تعزیت گفت. متن این پیام به شرح زیر است:

 

انالله و انا الیه راجعون

 

حادثه غم‌انگیز غرق شدن سه معلم عزیز وگرانقدر از استان‌های قزوین، خراسان شمالی و همدان در مسابقات مرحله کشوری دانش آموزان در شهرستان رامسر، داغی جانسوز بر دل و آهی جانگداز برنهاد همگان به‌ویژه خانواده بزرگ فرهنگیان کشور نهاد.

 

اینجانب درنهایت تأثر و تألم خاطر، غمگنانه درگذشت این سه معلم فقید را به خانواده‌های محترم معزا، جامعه فرهیخته فرهنگیان، به‌ویژه همکاران گرامی آن سه استان تسلیت و تعزیت گفته، از درگاه خداوند غفار برای آن عزیزان سفرکرده غفران و رحمت الهی و برای بازماندگان، صبر و شکیبایی مسئلت دارم.             

 

به اشتراک بگذارید :